04:55 21 اگست 2019
ستاره شناس ناسا: سوراخ را در ستیشن بین المللی فضایی ما برمه نه کرده ایمستاره شناس ناسا: سوراخ را در ستیشن بین المللی فضایی ما برمه نه کرده ایم

ستاره شناس ناسا: سوراخ را در ستیشن بین المللی فضایی ما برمه نه کرده ایم

© NASA . Alexander Gerst © Photo/ NASA
1 / 2
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

دریو فییستیل ستاره شناس ناسا در روز سه شنبه فعالیت عمله ستیشن بین المللی فضایی در باره رفع نمودن خروج هوا از ستیشن تحسین نمود و پیشبینی مامور روسیه راجع به این را رد کرد که اعضای عمله در بروز این وضع غیرعادی دخیل می باشند، در این باره «فلوریدا تودی» خبر داده است.

دریو فییستیل در مصاحبه با «ABC News» گفت:« من میتوانم به وضاحت بگویم که عمله به این هیچگونه رابطه نه دارد. من فکر میکنم که این رسوایی مطلق است و مرا تا اندازه ناراحت می سازد که کسی وقت خود را به صحبت های راجع به چیزی صرف میکند که در آن عمله شرکت داشت».

طوریکه دمیتری راگوزین رئیس عمومی روس کوسموس خبر داد، نتائیج تحقیقات تا به حال منظره واقعی به دست نمی دهند، چون «وضع به مراتب، نسبت به آنچه که ما قبلاً فکر میکردیم، پیچیده تر ثابت گردید».

دمیتری راگوزین رئیس عمومی روس کوسموس
© Sputnik / Sergei Mamontov
دمیتری راگوزین رئیس عمومی روس کوسموس

کمیسیون خاص که مصروف تحقیق حادثه می باشد، به این معتقد است که سوراخ در سفینه فضایی بعد از چند تلاش، آن هم بعداً در فضا، بوجود آمده است. طوریکه کارشناسان حدس میزنند، این کار نسبت عملکرد عمدی ستاره شناسان امریکایی صورت گرفته میتوانست که میخواستند همکار مریض خود را هرچه زودتر به زمین انتقال دهند، در این باره روزنامه «کمیرسانت» به نقل از یک منبع بلند رتبه نوشته است.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر