09:28 16 جولای 2019
کتاب خاطرات روابط جنسی ترامپ با بازیگر پورنو بزودی به بازارمی آید

کتاب خاطرات روابط جنسی ترامپ با بازیگر پورنو

© AP Photo / Bill Haber
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 62

استفانی کلیفورد، بازیگر سابق فلم های پورنو کتاب جدیدی را در مورد روابط نزدیک خود با رئیس جمهور ایالات متحده امریکا به زودی منتشر خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در این کتاب که قرار است در تاریخ دوم اکتبربه بازار ارائه گردد، کلیفورد به جزئیات روابط جنسی خود با رئیس جمهور، دونالد ترامپ پرداخته است. او در این کتاب در مورد ملاقات های خلوت خود که ده سال قبل با دونالد ترامپ داشته، توضیحات ارائه نموده است.
در ماه مارچ امسال رسوایی های جنسی ترامپ زمانی بالا گرفت که گزارش شد یکی از وکلای دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا به یک هنرپیشه سابق فیلم‌های پورنو 130 هزار دالر حق السکوت پرداخت کرده است.
این مبلغ به استفانی کلیفورد، بازیگر پیشین فیلم‌های پورن یک ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 میلادی صورت گرفت. 


بنا به همین گزارش استفانی کلیفورد در قبال دریافت این مبلغ تعهد کرده است از گفتگو در مورد ارتباط جنسی خود با دونالد ترامپ خودداری کند.
مایکل کوهن که نزدیک به یک دهه وکیل شرکت «سازمان ترامپ» بود وظیفه دستیابی به توافق با استفانی کلیفورد را به‌عهده داشته است.
استفانی کلیفورد در جمع‌های خصوصی مدعی شده است که پس از دیدار با دونالد ترامپ در ماه جولای سال 2006 با او رابطه داشته است، این در حالی است که رئیس جمهوری کنونی امریکا در سال 2005 با ملانیا، همسر سوم و کنونی‌اش ازدواج کرده بود.
در جریان کارزار انتخاباتی سال 2016 چند مورد اتهام در زمینه رفتار نامناسب با زنان علیه دونالد ترامپ مطرح شده بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر