15:03 05 جون 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح ایران آخرین جزئیات حادثه تروریستی اهواز را تشریح کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران گفت: چهار عامل عملیات تروریستی امروز در رژه نیروهای مسلح در اهواز وابسته به سرویس های اطلاعاتی امریکا و موساد هستند.

وی افزود: آنان در دو کشور حاشیه خلیج فارس پشتیبانی مالی و تسلیحاتی شده اند و در این کشورها آموزش دیده و سازماندهی شده اند.
شکارچی گفت: این تروریست ها نه داعشی هستند و نه وابسته به سایر گروه های معاند نظام اسلامی، آنان افرادی هستند که از سوی دو کشور حاشیه خلیج فارس، سازماندهی و آموزش داده شده و وارد کشور شده اند. این افراد وابسته به آمریکا و موساد، این حادثه کور را رقم زده اند.
سردار شکارچی در پاسخ به این پرسش، که آیا اخبار منتشر شده از سوی برخی از رسانه ها و شبکه های مجازی و اجتماعی را در خصوص این حادثه تروریستی تایید می کنید، تاکید کرد: ما به هیچ عنوان اخبار ضد و نقیضی که در فضای مجازی و از سوی برخی افراد معلوم الحال منتشر می شود را تایید نمی کنیم و در حوزه امنیتی و دفاعی هرگونه اطلاع رسانی باید از سوی مقامات ذیصلاح در ستاد کل نیروهای مسلح انجام شود.

یادآوری می کنیم، که رژه نیروهای مسلح مستقر در اهواز به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس ایران صبح امروز در اهواز از ساعت 8 و 30 دقیقه به وقت تهران آغاز شد و تنها 30 دقیقه از آغاز رژه گذشته بود که ناگهان از میان جمعیت به مردمی که در حال مشاهده رژه بودند تیراندازی کردند.

 

مرتبط:

واکنش تند ایران به حمله تروریستی بر رژه نظامی در اهواز+ عکس
حمله تروریستی در ایران/ چندین تن کشته شدند+ ویدئو
بازداشت دیپلومات سفارت ایران به ظن طرح حمله تروریستی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر