08:06 23 جولای 2019
ساخت مجتمع توپخانه‌ای پیشرفته در روسیه

ساخت مجتمع توپخانه‌ای پیشرفته در روسیه

© Sputnik / Vitaliy Timkiv
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20

روسیه کار ساخت سیستم توپخانه‌‌ای پیشرفته " نابروسک" را آغاز نموده است.

به گزارش اسپوتنیک، فرمانده نیرو های زمینی ارتش روسیه، دگرجنرال اولیگ سالیوکوف از برنامه روسیه برای ساخت مجتمع توپخانه‌ای جدید و پیشرفته که مجهز با راکت ها و هاوان خواهد بود، خبر داده است.
او خاطرنشان کرد که " سیستم نابروسک" با انواع مختلفی از شاسی های اصلی برای انتقال سلاح به کندک های قطب شمال ساخته خواهد شد. سالیوکوف در مورد سلاح های جدید نیروهای زمینی روسیه گفت که ساخت توپخانه ای پیچیده در مرحله نهایی قرار دارد. 


به گفته این جنرال ارتش روسیه، مجتمع جدید با سیستم شلیک " پیشرفته آتش" که قادر به چندین شلیک همزمان " از یک سلاح" که می تواند هدف را از زاویه های مختلف یکباره نابود کند، مجهز می باشد.
همچنین برای دفاع هوایی ، قطب شمال، کار ساخت سیستم راکتی، Tor-M2، نیز تکمیل شد. این سیستم قادر به نابودی انواع سلاح های دقیق است. یکی دیگر از اختراعات، جدید روسیه، مجتمع توپخانه ضد هوایی "Derivation-Air Defense" می باشد که قادر است وسایل نقلیه بدون سرنشین را منهدم نماید.
برخی از انواع سلاح های روسیه بر تعادل قدرت در جهان تاثیر می گذارد. این سلاح ها شامل سیستم های دفاع راکتی مدرن، زیردریایی های هسته ای و غیر هسته ای روسیه است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر