07:07 23 جولای 2019
دلیل اصلی رفتن رونالدو از رئال مادرید

دلیل اصلی رفتن رونالدو از رئال مادرید

© AFP 2019 / Francisco Leong
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 30

نشریه اسپانیایی El Mundo در شماره روز یک شنبه خود، مقاله ای را منتشر نموده که در آن درباره رفتن ستاره پرتگالی رئال مادرید، کریستیانو رونالدو روشنی می اندازد.

به گزارش اسپوتنیک، یکی از دلایل رفتن رونالدو از رئال، نارضایتی مهاجم پرتگال در رابطه به عدم حمایت از سوی مدیریت باشگاه بود. زیرا زمانی که وی متهم به عدم پرداخت مالیات شد و مجبور گردید و جریمه بزرگی را بپردازد، از سوی مدیران باشگاه حمایت نشد.
رونالدو امیدوار بود که "رئال" قراردادی بهتری ارائه دهد که به او کمک می کند تا ضربه مالی را پشت سر بگذارد اما چنین نشد. این واقعیت رافوتبالیست به عنوان خیانت بر خود تلقی کرد و به همین دلیل به طور جدی از رئیس باشگاه، فلورنتینو پرز دلگیر شد.
او از سران انتظار داشت پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه شده، بهترین پیشنهاد ممکن باشد و او را بالاتر از مسی از حیث دریافت دستمزد قرار دهد؛ اما اینطور نبود. 


پیش ازاین"رونالد" به چشم سر شاهد آن بود که چگونه باشگاه بارسلونا در امضای قرارداد جدید با "لئونل مسی" ستاره آرژانتینی این تیم در موردی مشابه به حمایت از او پرداختند.
طبق ادعای نشریه ال موندو، یکی از دلایل اصلی همین بود که رونالدو سرانجام تصمیم گرفت تا به یوونتوس منتقل شود. وی در طول تابستان علاوه بر یوونتوس، از سه تیم دیگر نیز پیشنهاداتی جدی دریافت کرده بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر