11:27 23 جولای 2019
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

حمله راکتی ایران بر تروریستها در سوریه

© AFP 2019 / Chavosh Homavandi
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10

رسانه ها- ایران با ضربه راکتی 40 تروریست را در سوریه نابود نمود.

قوماندان قوای هوا فضائی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حدود 40 نفر از تروریست ها به هلاکت رسیده اند اما اجساد هنوز زیر آوار است و اطلاعات تکمیلی در آینده اعلان می شود.

اسپوتنیک به نقل از مهر، سردار امیر علی حاجی زاده قوماندان قوای هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اهمیت این عملیات به اطلاعاتی بود که نیروی قدس سپاه در اختیار ما قرار دادند.
وی افزود: اطلاعات نیروی قدس سپاه بسیار خوب و دقیق بود و به همین دلیل عملیات موفقی را انجام دادیم. در عملیات دیگری که به گروه‌های تروریستی در اقلیم کردستان داشتیم اطلاعات نیروی زمینی کمک بسیاری به ما کرد.
سردار حاجی زاده گفت: این منطقه در نزدیک فرات بود که تحت کنترول امریکائی هاست پس نمی توانستیم از پهپاد های شناسایی استفاده کنیم زیرا ممکن بود امریکایی ها به تروریست ها اعلام کنند و آنها نیز محل را ترک کنند، این عملیات ترکیبی از عملیات راکتی و پهپاد بود.
وی در ادامه با هشدار به کشورهای حامی تروریست، گفت: به کشورهای امارات، عربستان و امریکا، که از تروریست های علیه ما حمایت می کنند می گویم که آستانه تحمل مسئولان ما هم حدی دارد.فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه کشورهای حامی تروریست بدون محدودیت حمایت اطلاعاتی، مالی و تامین سلاح این افراد را انجام می دهند، ادامه داد: بدانید که واکنش ما نسبت به تروریست ها سریع است اما نسبت به حکومت ها و رژیم ها با صبر جلو می رویم. حرف ما به کشورهای حامی تروریست ها این است که ریسک نکنند و قدری دقت و مراقبت داشته باشند، چرا که آنها نمی دانند آستانه تحمل ما چقدر است، این تروریست پروری بالاخره دامن تان را هم خواهد گرفت.

 

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر