11:22 23 جولای 2019
انتقال مواد مخدر در کانادا آزاد شد

انتقال مواد مخدر در کانادا آزاد شد

© Fotolia / Olddays
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 21

مجلس سنای کانادا پس از اینکه استفاده مواد مخدر را برای شهروندان خود آزاد ساخت حالا مقامات کانادایی انتقال این مواد مخدر را آزاد ساخته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از Newshub، مقامات کانادایی انتقال مواد مخدر (ماری‌جوآنا) را برای مسافرین که از طریق هوایی سفر های داخلی دارند آزاد ساخته است.


با توجه به قانون جدید در کانادا، هر مسافر می‌‌تواند تا 30 گرام شاه‌دانه یا تخم این مواد مخدر را در جیب خود حمل کند. در حال حاضر این امر تنها به مسافرین که در داخل کشور سفر دارند اجازه داده شده است.
مقامات کانادایی به مسافران هشدار داده اند که نباید با خود در پرواز های بین‌المللی این تخم را حمل کنند حتی اگر به کشورهای که اجازه استفاده این مواد مخدر قانونی باشد.
علاوه بر این، استفاده این مواد مخدر (ماری‌جوآنا) در داخل سالن طیاره هنوز ممنوع بوده، در حالی که اجازه حمل این مواد خدر در سالن طیاره آزاد است.
در اوایل ماه جون مجلس سنای کانادا با 52 رای موافق در برابر 29 رای مخالف لایحه ای را تصویب کرد که برای اولین بار مصرف تفریحی ماریجوانا در این کشور را آزاد اعلام کرد. مصوبه جدید نحوه کشت، توزیع و فروش ماریجوانا را مشخص می‌کند.

مرتبط:

کانادا استفاده ماریجوانا را قانونی کرد
حمایت بی‌سابقۀ امریکایی‌ها از قانونی‌شدن ماریجوانا
وضع جریمۀ نقدی فرانسوی‌ها را وادار به ترک ماریجوانا نخواهد کرد
قانونی شدن ماریجوانا در امریکا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر