21:28 22 اپریل 2019
دالر به زودی فرو می پاشد

دالر به زودی فرو می پاشد

© Flickr/ reynermedia
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20

دالر تا سال 2024 کاهشی در حدود 40 درصد ارزش یورو خواهد داشت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از بلومبرگ، الف لیندال مدیر عامل شرکت A.G. Bisset Associates LLC پیش بینی کرد، که دالر تا سال 2024 کاهشی در حدود 40 درصد ارزش یورو خواهد داشت.

با توجه به سخنان لیندال، از دهه 1970، دالر یک دوره 15 ساله از سقوط و رشد را تکرار می کند. این موضوع این بار نیز تکرار خواهد شد.

او انتظار دارد، که دالر امریکا تا سال 2024 به 2 دالر در هر یورو و 75 ین به ازای هر دالر برسد و از سپتمبر حدود 41 درصد و 33 درصد کاهش یافته است.

این پیش بینی بسیار متفاوتر از پیش بینی میانگین تحلیلگران مورد بررسی بلومبرگ است، که انتظار دارند یورو تا سال 2022 به 1.28 دالر برسد.

محاسبات لیندال بر اساس کاهش 9 درصدی دالر در سال گذشته و پیش بینی ماه سپتمبر ری دالیو از شرکت Bridgewater Associates که از کاهش شدید دالر صحبت کرد.

لیندال می گوید، که کاهش نرخ ممکن است منجر به فروش سهام و افزایش قیمت کالاها شود. بسیاری از شرکت کنندگان در بازار نمیتوانند منطق نوسانات دلر را درک کنند.

یادآوری می کنیم، که در ماه سپتمبر ژان کلود یونکر رئیس کمیسیون اروپا از کشورهای اروپایی خواست تا اقدامات بیشتری برای افزایش ارزش یورو در صحنه مالی جهانی انجام دهند. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر