22:06 19 اکتوبر 2019
بهترین میدان‌های هوایی جهان در سال 2018

بهترین میدان‌های هوایی جهان در سال 2018

© AP Photo / Phil Nijhuis / File
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هر ساله بهترین میدان‌های هوایی جهان پس از بررسی میدان‌‌های هوایی سراسر جهان و بررسی خدمات و رضایت‌مندی مسافران، بهترین میدان‌های هوایی جهان معرفی می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از euro-pulse، در مراسم اهدای جوایز (Business Traveller Awards 2018) میدان هوایی بین‌المللی چانگی سنگاپور رکوردی بی‌نظر را کسب کرد و برای سی و یکمین سال پیاپی عنوان بهترین میدان هوایی جهان را کسب کرد.


عنوان بهترین میدان هوایی در اروپا را میدان هوایی اسخیپول امستردام از خود کرد و بهترین میدان‌ هوایی از نگاه خریداری میدان هوایی هیثرو لندن انتخاب شد. آنعده کسانیکه در این میدان هوایی خریداری می‌کنند اگر بخواهند می‌توانند بازپرداخت مالیات بر ارزش افزوده «مالیات غیر مستقیمی» بر روی سیستم (tax free) به دست آورند.
در میان شرکت‌های هوایی، بریتیش ایرویز توانست سه بهترین عنوان را کسب نماید، بهترین حمل کننده پروازهای کوتاه مدت، بهترین برنامه برای مشتریان دائمی و بهترین سالن برای انتظار مسافران.
همچنان این شرکت توانست عنوان بهترین شرکت آرزان قیمت را از خود کند و جایزه بهترین "خطوط هوایی اروپای شرقی" برای شرکت روسی (Aeroflot) داده شد.
اهدای جوایز (Business Traveller Awards) از سال 1988 بر اساس رای خوانندگان سالانه به بهترین شرکت‌های هوایی داده می‌شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر