22:19 21 جولای 2019
هنرمند نامدار امریکایی بازی در فیلم ولیعهد سعودی را رد کرد

هنرمند نامدار امریکایی بازی در فیلم ولیعهد سعودی را نپذیرفت

© AFP 2019 / Tiziana Fabi
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

اسکارلت جوهانسون، بازیگر گرانقیمت هالیوود باید در یک فیلم بیوگرافیکال به کارگردانی ریدلی اسکات نقش لینزی آداریو، عکاس خبری برنده جایزه پولیتزر ایفای نقش می‌کرد، اما وقتی فهمید که یکی از سرمایه‌گذاران فیلم بن سلمان سعودی است، از بازی در فیلم کناره‌گیری می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از The New York Timesکارگردان امریکایی آداریو اخیراً در مصاحبه با این روزنامه فاش کرده است که اسکارلت جوهانسون گفته است: اصلا امکان ندارد. این مرد آتش جنگ در یمن را شعله‌ور نگه می‌دارد و زنان را زندانی می‌کند.
وی اضافه می‌کند: این مسئله به قبل از قتل جمال خاشقجی برمی‌گردد، وقتی که شاهزاده یکی از سرمایه‌گذاران اصلی فیلم بود.
بن سلمان اخیراً به دست داشتن در قتل جمال خاشقجی خبرنگار واشنگتن پست در سفارت عربستان در ترکیه پس از انتقاد از قوانین بن سلمان متهم شده است. 


آداریو می‌گوید: من او را شخصاً ملاقات نکرده‌ام ولی احساس می‌کنم شاهزاده قصد داشته از فیلم من برای مقاصد تبلیغاتی استفاده کند و به غرب نشان دهد به هالیوود و همه کارهای بزرگ غربی‌ها علاقه‌مند است… آیا حاضرم او در تولید این فیلم مشارکت داشته باشد؟ طبیعتاً نه. و خدا را شکر که مشارکت نخواهد داشت.
آثار آداریو بیشتر بر تنازعات بین‌المللی و به ویژه تأثیر آن روی زن تمرکز دارد. وی در حین کار در کشوری لیبیا دو بار ربوده و مورد تجاوز جنسی قرار گرفت. فیلم زندگینامه او که بر اساس "این کار من است" (It's What I Do) ساخته می‌شود، در ابتدا قرار بود توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شود و جنیفر لارنس در آن به ایفای نقش بپردازد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر