07:36 19 نوامبر 2019
مجری اخراج شده از NBC برای کار به روسیه دعوت شد

مجری اخراج شده از NBC برای کار به روسیه دعوت شد

© Sputnik / Mikhail Klimentyev
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رئیس بخش برنامه های خبری تلویزیون یک روسیه، به مگین کلی مجری معروف امریکایی که از کانال تلویزیونی NBC اخراج شده است، دعوت کرد تا برای کار به روسیه بیاید.

به گزارش اسپوتنیک، کریل کلیمیونوف رئیس بخش برنامه های خبری تلویزیون یک روسیه اعلام کرد که احتمال دارد خانم کلی به خاطر مصاحبه با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و اینکه در روسیه علاقمندان زیادی پیدا نموده، از کار اخراج شده است.
کلیمیونوف در برنامه خبری کانال یک تلویزیون روسیه به کلی پیشنهاد نمود که روسیه خوشحال خواهد شد اگر او این پیشنهاد را قبول نماید و هزاران مرد روسی عاشق او خواهند شد..به گفته کلیمیونوف، پیشنهاد کار برای خانم کلی نشاندهنده روابط نیک مسکو نسبت به این مجری امریکایی است. او دلیل اخراج مگین کلی را بی اساس خواند.  


پیشتر رسانه ها گزارش داده بودند، که این روزنامه نگار امریکایی که در سال 2017 با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه مصاحبه کرده بود، به خاطر صحبت درباره«نزاکت سیاسی بیش از حد در امریکا» اخراج شده است.
بر اساس گزارش رسانه ها " NBC " خانم کلی را به خاطر ادای جمله ای اخراج کرده که محافل اجتماعی آنرا نژاد پرستانه ارزیابی کرده اند.
حقوق میگن کلی سالانه 25 میلیون دالر است و او حالا پیش از لغو قرارداد اش که مدت اعتبار آن یک سال و ده ماه بعد به پایان می رسد، از کار اخراج شده است.
برایان فریدمان وکیل مدافع وی قصد دارد، از شبکه تلویزیونی NBC تقاضا کند همه حقوق موکلش را طی مدت باقی مانده تا به سر رسیدن موعد قرارداد پرداخت کند.
به نوشته روزنامه دیلی میل اگر ثابت شود، که خانم مگین کلی مرتکب تخلف نشده، می تواند 69 میلیون دالر غرامت دریافت کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر