19:09 25 مارچ 2019
Спасатели во время подготовки к поиску выживших после крушения самолета Lion Air flight JT610 в Индонезии

اجساد تعدادی از مسافران هواپیمای اندونزیا پیدا شد

© AFP 2018 / Resmi Malau
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

مقامات اندونزیا اجساد10 تن از مسافران هواپیمای مسافربری را که روز دوشنبه سقوط کرد، یافته اند . در اثر وقوع این سانحه هوایی همه 189 سرنشین هواپیما کشته شدند.

به گزارش اسپوتنیک، پیشتر از پیدا شدن 6 جسد دیگر خبر داده شد. آژانس ملی تحقیق و نجات اندونزیا (SAR) اعلام کردند که 21 کیسه محتوی بقایای اجساد و وسائل همراه کشته شدگان را یافته و برای شناسایی به جاکارتا پایتخت اندونزیا منتقل کرده اند. مقام های امداد و نجات اندونزیا گفته اند که عملیات آنها 24 ساعته خواهد بود و «همه تلاش خود را می کنیم تا محل سقوط هواپیما را پیدا کنیم.» البته با فرا رسیدن شب عملیات غواصان متوقف شد اما عملیات کشتی های شناسایی ادامه دارد. 

هوپیمای بوئینگ 737 متعلق به شرکت «لاین ایر» روز دوشنبه از جاکارتا عازم شهر «پانگکال پینانگ» در جزیره «بانگکا» اندونزیا بود که 13 دقیقه پس از پرواز، در «دریای جاوا» سقوط کرد.
این هواپیما حامل 189 مسافر و خدمه بود که به گفته مقامات، تمام سرنشینان آن کشته شدند. نیروهای امداد و نجات تاکنون بقایای اجساد مسافران، قسمت هایی از هواپیما و تعدادی از لوازم و وسائل مسافران از جمله تلفن های همراه را یافته اند. بقایای اجساد به بیمارستان پلیس در جاکارتا منتقل شده است. پس از تأیید کشته شدن همه سرنشین های هواپیما ، این دومین حادثه مرگبار هوایی این کشور از سال 1997 تاکنون است. در آن سال سقوط یک هواپیمای مسافربری 214 کشته برجای گذاشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر