23:54 25 جنوری 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور ایالات متحده از نامزدی احتمالی هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2020 میلادی در امریکا استقبال کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده، در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفته است:" بسیار خوشحال خواهم شد اگر هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2020 میلادی در برابر من رقابت کند.
ترامپ در پاسخ به سئوال خبرنگار فاکس نیوز که پرسید، "شخصی که آرزو دارید برای انتخابات 2020 میلادی با او رقابت کنید، چه کسی است؟ گفت: "من کسی را سرغ ندارم که نخواهم با او رقابت کنم، تاکنون من به همه آنها علاقه دارم".
در حالی که کلینتون در مصاحبه روز جمعه ابراز علاقه کرده بود تا رئیس جمهور امریکا شود ولی دستیاران و نزدیکان کلینتون روز دوشنبه به "هیل" گفتند که او برنامه‌ای برای شرکت مجدد در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ندارد. 


برخی مشاوران کلینتون نیز تاکید کردند که تاکنون هیچ کسی وجود نداشته است تا وی را برای ورود به رقابت های انتخاباتی تشویق کند.
ترامپ پیش از این تمایل و علاقه خود را برای رقابت با جو بایدن معاون سابق باراک اوباما اعلام کرده است. نظرسنجی ها نشان می دهد که بایدن بیشترین بخت را برای انتخاب به عنوان نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 دارد ولی وی چنین احتمالی را رد کرده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر