10:50 19 اپریل 2019
The Hollywood Walk of Fame Star of Republican presidential candidate Donald Trump is surrounded by a miniture barbed-wire wall placed there by Californian street artist Plastic Jesus in Hollywood, California on July 20, 2016

حکم دادگاه بری حمله کننده به ستاره ترامپ + ویدیو

© AFP 2018 / Mark Ralston
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

فردی حمله کننده با کلنگ به ستاره ترامپ در "پیاده رو مشاهیر" به 3 سال زندان محکوم شد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل ازروزنامه New York Daily News دادگاهی در امریکا اوستین کیلی 24 ساله را که تابستان امسال با کلنگ به ستاره ترامپ در " پیاده رو" نامدار مشاهیر در هالیوود حمله نموده و آنرا تخریب کرد، به سه سال حبس تعلیقی محکوم نموده است. اوستین کیلی شرایط حکم را پذیرفته است.  

در طی محاکمه، مرد جوان به یک روز در زندان  واقعی محکوم شد، که قبلا گذرانده است. علاوه بر این، کیلی 20 روز  باید صرف کار های  اجباری اجتماعی نماید و برای مدت سه سال حبس تعلیقی را طی نماید.
وی همچنین موظف شد تا کمک رواشناس را دریافت نموده و 9،4 هزار دالر خساره به اتاق بازرگانی هالییود پرداخت کند. محکوم گفته است از تصمیم دادگاه راضی می باشد.
ین حادثه در ماه جولای امسال زمانی رخ داد که کیلی با کلنگ ستاره ترامپ در پیاده روی مشاهیر هالیوود را تخریب کرد. این اتفاق در ساعات اولیه روز اتفاق افتاده.
ترامپ به‌خاطر سریال تلویزیونی «نوآموز» که سازنده و مجری آن بود موفق به دریافت این ستاره و ثبت نامش در بلوار مشاهیر هالیوود در لس آنجلس شده بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر