افرادی که با استفاده از یوتیوب در طول سال، میلیونر شده اند

افرادی که با استفاده از یوتیوب در طول سال، میلیونر شده اند

© AFP 2019 / Lionel Bonaventure
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10

مجلهٔ فوربس فهرست پردرآمدترین بلاگرهای شبکه انترنتی یوتیوب را نشر کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، در صدر فهرست پردرآمدترین بلاگرهای یوتیوب YouTube، رایان، کودک هفت ساله قرار دارد که یکجا با والدینش کانال یوتیوب Ryan Toys Review را پیش می‌برد. کانال یوتیوب رایان را که در آن سامان آلات مختلف بازی کودکان را به نمایش می‌گذارد، بیش از ۱۷ میلیون کاربر دنبال می‌کنند. ویدیوهای رایان بیش از ۲۶ میلیارد بیننده دارند. خانواده رایان از طریق این کانال یوتیوب در طول یک ۲۲ میلیون دالر درآمد داشته است.

در جایگاه دوم این فهرست جیک پال قرار گرفته است. کانال یوتیوب وی را ۱۷ میلیون نفر دنبال می‌کنند که به‌طور مداوم ویدیوهای موسیقی و کمیدی وی را تماشا می‌کنند. درآمد یک ساله وی از طریق یوتیوب بیش از ۲۱ میلیون دالر بوده است.

جایگاه سوم را تیم Dude Perfec از خود کرده اند. پنج دوستی که این کانال یوتیوب را به پیش می‌برند، در طول یک سال ۲۰ میلیون دالر به دست آورده اند. این کانال در حال حاضر نزدیک به ۳۷ میلیون دنبال‌کننده دارد.

دانیل میدلتون که در سال گذشته در صدر فهرست قرار داشت، در سال جاری در جایگاه چهارم قرار گرفته است. این گیمر بریتانیایی کانال یوتیوب DanTDM را به بازی کمپیوتری Minecraft و دیگر بازی‌های کمپیوتری اختصاص داده شده، به پیش می‌برد. کانال مذکور را ۲۱ میلیون کاربر دنبال می‌کنند و در طی سال گذشته ۱۸ میلیون دالر درآمد داشته است.

جیفری ستار، هنرمند، مدل و استیلیست امریکایی در جایگاه پنجم فهرست پردرآمدترین بلاگرهای یوتیوب قرار گرفته است. کانال یوتیوب وی تحت نام MySpace که بیش از ۱۱ میلیون دنبال‌کننده دارد، در طی یک سال گذشته ۱۸ میلیون دالر درآمد داشته است.

در میان ده پردرآمدترین کانال‌های یوتیوب MarkiplierVanoss GamingJacksepticeyePewDiePie و Logan Paul نیز قرار گرفته اند.

فوربس درآمد این بلاگرها را از تاریخ اول ماه جون سال ۲۰۱۷ تا اول جون سال ۲۰۱۸ محاسبه کرده است. قابل ذکر است که این مبلغ‌ها بدون محاسبهٔ مالیات نشر شده اند.

مرتبط:

پنهان کاری پورنو در فلم های کودکان در یوتیوب
یوتیوب به تبلیغ پورنو متهم شد
مسدود شدن یوتیوب در مصر
قتل دوست پسر به خاطر ویدیو برای یوتیوب + عکس
وئدیوی فرود آمدن هواپیما با مهارت خاص کاربران یوتیوب را شوکه کرد
تماشای ویدیوها در یوتیوب به میلیاردها ساعت در روز می رسد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر