جهان
دریافت لینک کوتاه
102
ما را در دنبال کنید

یک جنرال بلندپایه امریکایی تاکید کرد که خلیفه خودخوانده داعش یک فرد ترسو است و برای نجات جان خود نیز در حال فرار در بیابان است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از روزنامه «القدس العربی»، جنرال «فرانک مکنزی»، نامزد "دونالد ترامپ"، رئیس جمهوری امریکا برای تصدی ریاست فرماندهی مرکزی ارتش این کشور در رابطه با محل حضور "ابوبکر البغدادی"، خلیفه خودخوانده گروه تروریستی دولت اسلامی *" داعش" اظهار داشت: البغدادی یک فرد بسیار ترسو است و برای نجات جان خود در حال فرار در بیایان نزدیک رود فرات در مرز عراق و سوریه است.
ژنرال مکنزی در جلسه استماع مجلس سنای امریکا در رابطه با انتصاب وی به عنوان رئیس فرماندهی مرکزی ارتش این کشور تاکید کرد که توانایی های البغدادی تا حد بسیار زیادی خسارت دیده با این حال یک بازه زمانی برای دستگیری یا قتل وی مشخص نکرد.
این امریکایی آمریکایی که انتظار می رود کنگره با انتصاب وی در منصب جدید موافقت کند، ضمن تاکید بر این که عملیات نظامی ائتلاف بین الملللی مدعی مبارزه با تروریسم علیه مواضع باقی مانده داعش ادامه می یابد، وضعیت این گروه تروریستی و فرماندهی آن را این چنین توضیح داد: هنگامی که احساس نگرانی می کنی نسبت به این که زنده می مانی یا ظرف یک ساعت می میری، برنامه ریزی برای حمله علیه شهر های بزرگ امریکا دشوار است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر