08:55 20 اپریل 2019
سهمیه‌بندی تولید گازهای گلخانه‌ای در روسیه

سهمیه‌بندی تولید گازهای گلخانه‌ای در روسیه

Nikolay Grigoriev
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

در شهر چلیابینسک روسیه که قرار است در سال ۲۰۲۰ نشست سازمان همکاری شانگهای برگزار شود، بر تولید گازهای گلخانه‌ای محدویت وضع شده، تولید گازهای مذکور سهمیه‌بندی خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، انتون کوبیاکوف، مشاور رئيس جمهور روسیه گفته است که شهر چلیابینسک که در سال ۲۰۲۰ میزبان نشست سازمان همکاری شانگهای خواهد بود، می‌تواند یک منطقهٔ آزمایشی برای سهمیه‌بندی تولید گازهای گلخانه‌ای باشد.

وضعیت محیط زیست و محوطه‌سازی ولایت چلیابینسک در نشست کمیتهٔ برگزارکننده نشست سازمان همکاری شانگهای در سال ۲۰۲۰ و همچنان نمایندگی روسیه برای این سازمان و سازمان بریکس، مورد بحث قرار گرفت.

مشاور رئیس جمهور روسیه گفت: "ولایت چلیابینسک یکی از مناطقی است که دارای مشکلات کیفیت هوا می‌باشد. بدین لحاظ نیاز است تا این ولایت به عنوان منطقهٔ آزمایشی برای سهمیه‌بندی گازهای گلخانه‌ای اعلام شود. باور دارم که اقدامات لازم و تلاش‌های متقابل ارگان‌های دولتی و مقامات محلی باعث بهبود محیط زیست در منطقه در آینده نزدیک خواهد شد".

همچنان در این نشست، باریس دوبروفسکی، والی ولایت چلیابینسک خاطر نشان ساخت که آمادگی‌ها در ولایت برای برگزاری نشست‌ها طبق برنامه پیش‌میروند و حتی از پلان پیشی می‌گیرند.

قرار است که در سال ۲۰۲۰ نشست رهبرای کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای و همچنان نشست رهبرای کشورهای عضو سازمان بریکس در ولایت چلیابینسک روسیه برگزار شوند.

مرتبط:

سرگئی بابورین: نقش روسیه در سازمان شانگهای و بریکس تقویت شود
دورنماهای تجارت افغانستان و روسیه: از کشمش تا سنگهای قیمتی و عضویت در سازمان شانگهای
دعوت نخست‌وزیر روسیه از داکتر عبدالله برای شرکت در نشست شانگهای
روسیه: سازمان همکاری شانگهای به یک سازمان جهانی مبدل شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر