13:51 19 جون 2019
امریکا و اسرائیل با حمله به سوریه به اهداف شان دست نمی یابند

امریکا و اسرائیل با حمله به سوریه به اهداف شان دست نمی یابند

© Sputnik / Mikhail Voskresenskiy
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

معاون وزیر امور خارجه سوریه گفت، که ایالات متحده امریکا و اسرائیل در تلاش هستند تا درگیری های شان را در برابر سوریه ادامه دهند.

به گزارش اسپوتنیک، دکتر ایمن سوسان معاون وزیر امور خارجه سوریه در کنفرانس مطبوعاتی این وزات روز یکشنبه گفت، ایالات متحده امریکا و اسرائیل در تلاش هستند تا درگیری های شان را در برابر سوریه ادامه دهند، اما آنها نمی توانند به اهداف شان برسند.

سوسان افزود:- "ایالات متحده یا اسرائیل نمی توانند این تجاوز را با هیچ استدلالی یا علتی توجیه بدهند. این به معنای کامل یک تهاجم و تجاوز است. آنها با این حملات به آن چیزی که پیش از این نمی توانستند به دست بیاورند، دست نخواهند یافت. آنها با چنین حملات تنها می خواهند وضعیت و درگیری را در سوریه تشدید کنند".

به گفته وی، ایالات متحده امریکا و اسرائیل نمی خواهند اعتراف کنند، که «پروژه» آنها به علت شکست گروه های تروریستی ناموفق بود.

یادآوری می کنیم، که یک منبع نظامی سوریه پیش از این گفته بود، که هواپیمای نظامی اسرائیل روز شنبه چند راکت بر حومه دمشق پرتاب کرده بود. دفاع هوایی سوریه بیشتر این راکت ها را رهگیری و از بین برد و تنها یک انبار در منطقه میدان هوایی بین المللی پایتخت سوریه خسارت دید. دمشق در پی این حملات اسرائیل، یکبار دیگر از سازمان ملل متحد خواست تا اقدام های لازم برای جلوگیری از حملات مکرر اسرائیل انجام دهد.

در همین حال، بنیاین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، در یک نشست در روز یکشنبه گفت، که نیروی هوایی اسرائیل اخیرا حملاتی را در برابر اهداف ایران در سوریه انجام داده است.

 

مرتبط:

نتانیاهو: دست از تسویه حساب با ایران در سوریه برنمی‌داریم
پمپئو: خروج قوای امریکایی از سوریه یک تغییر تاکتیکی است
دمشق: حمایت امریکا دلیل اساسی حملات اسرائیل به سوریه است
ترکیه تانک های زرهی اش را به مرز سوریه انتقال می دهد
دفع حمله مجدد راکتی اسرائیل به سوریه + ویدیو
گفت‌وگوهای امریکا با روسیه روی سرنوشت کردهای سوریه
سناریوی جدید وحشتناک امریکا علیه سوریه
مناطق تخلیه شده باید تحت کنترول نیروهای سوریه قرار گیرد
سرنگونی یک پهپاد ترکیه در سوریه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر