08:43 16 جولای 2019
برگزاری محکمهٔ غیابی رپ‌خوان داعشی در ایتالیا

برگزاری محکمهٔ غیابی رپ‌خوان داعشی در ایتالیا

CC0
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10

محکمهٔ شهر برشا در ایتالیا رپ‌خوان پیشین مراکشی را که احتمالاً حالا با در گروه داعش می‌جنگند، به شش سال زندان محکوم کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه‌های محلی، انس العبوبی، رپ‌خوان مراکشی که احتمال می‌رود حالا در صفوف داعش در سوریه می‌جنگند، طی یک محکمهٔ غیابی به شش سال حبس محکوم شده است.

العبوبی که در مراکش تولد شده است، تا سال ۲۰۱۲ به عنوان یک رپ‌خوان تحت نام مک‌خلیف مشهور بود. وی در سال ۲۰۱۳ به ظن پلان‌گذاری یک حملهٔ تروریستی در ایتالیا و استخدام تروریستان در جنگ در سوریه، بازداشت شد. به‌دلیل نبود شواهد کافی وی از زندان رها شد و به سوریه فرار کرد، که پس از آن از وی خبری نیست.

خانواده این مرد مراکشی به این باور است که وی درگذشته است، اما اداره سارنوالی شهر برشا در ماه دسمبر خواستار هفت سال حبس برای وی شده است.

العبوبی که که احتمالاً ۲۶ سال سن دارد، طی تعقیب پولیس بین‌المللی می‌باشد. در سال ۲۰۱۶ این جنگجوی ایتالیایی مراکشی الاصل شامل لست تحریم‌های ایالات متحده امریکا شد. آنزمان وزارت خارجه امریکا اعلام کرد که العبوبی از سال یکی از ۵۰ جنگجوی خارجی می‌باشد که از ماه سپتمبر سال ۲۰۱۳ بدینسو در سوریه می‌جنگد.

مرتبط:

نجات 40 داعشی از زندان طالبان توسط امریکایی ها
فرار داعشی ها با ریش تراشیده از سوریه + ویدئو
دستور اعدام 300 داعشی توسط ابوبکر البغدادی
آغاز دستگیری دسته جمعی داعشی ها در ترکیه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر