04:49 01 جون 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 14
ما را در دنبال کنید

گاوین ویلیامسون وزیر دفاع بریتانیا روسیه را هشدار داد که در مقابل تحریکات خود قیمت هنگفت را خواهد پرداخت.

اسپوتنیک به نقل از ریتر، گاوین ویلیامسون وزیر دفاع بریتانیا، ، اعلام کرد که "روسیه باید هزینه تحریکات خود را بپردازد."


وی گفت: " Brexit ما را به یک لحظه عالی در تاریخ ما هدایت کرد. لحظه ای که ما باید حضور جهانی خود را تقویت کنیم، سطح تسلیحات مرگ آور خود را توسعه داده وزن خود را افزایش دهیم. "
ویلیامسون نیز می گوید که مرزهای میان صلح و جنگ، «تار و پود» شده است، بریتانیا و متحدانش باید آماده باشند که از قدرت سنگین برای حفظ منافع خود استفاده کنند.
وزیر دفاع بریتانیا تاکید کرد که بین ایالات متحده و بریتانیا روابط نزدیک وجود دارد و از تقاضآ دونالد ترامپ از کشورهای ناتو برای افزایش هزینه های دفاعی ایشان برای مقابله با آنچه که او "تحریک روسیه" می نامد، حمایت کرد.
ویلیامسون می گوید: "اقدامات مشابه تحریک آمیز، باید برای روسیه بسیار قیمت تمام شود."
ولادیمیر شپووالف، تحلیلگر سیاسی، معاون مدیر موسسه تاریخ و سیاست پوهنتون دولتی مسکو، با اشاره به سخنان ویلیامسون، اظهار داشت که اگرچه وزیر در عبارات نرمتر شده است، اما ماهیت آن را تغییر نمی دهد.


وی گفت: «موضع وزیر دفاع و دیگر نمایندگان دولت فعلی بریتانیا نسبت به روسیه بسیار منفی است؛ در حال حاضر بریتانیا در خط مقدم مبارزه با اطلاعات علیه روسیه قرار دارد.
به نظر وی، یکی از دلایل اصلی چنین سروصدا ها- همانا کمپاین ناموفق Brexit است.
" ولادیمیر شپووالف افزود ، هر بار که یک وضعیت تازه تشدید می شود (و در حال حاضر واضح است، زیرا در چند روز آینده، نتیجه واقعی درمی آید و مجلس باید تصمیم نهایی را اتخاذ کند)، بیانیه های جدید بلافاصله به فضای اطلاعاتی روسیه فرستاده می شود. این همه اظهارات جدید در مورد اسکرپیله و اظهارات وزیر دفاع است.
با این همه، او معتقد است که کلمات ویلیامسون در مورد افزایش وزن جهانی بریتانیا بر اساس یک مبنای واقعی نیست.
در واقع، موضوع جبهه گیری ضد روسیه- بهانۀ برای تغییر افکار عمومی از شکست دولت بریتانیا در Brexit به مسیر کاملا متفاوت میباشد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر