13:09 25 جون 2019
اطلاعیهٔ قرارگاه قدس سپاه ایران درمورد حمله انتحاری بر کارکنان سپاه

اطلاعیهٔ قرارگاه قدس سپاه ایران درمورد حمله انتحاری بر کارکنان سپاه

© AFP 2019 / Fars News/Hossein Mersadi
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 01

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از حمله انتحاری تروریست های تکفیری به اتوبوس حامل رزمندگان اسلام و شهادت و مجروح شدن جمعی از آنان در جاده خاش-زاهدان خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سپاه نیوز، روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از حمله انتحاری تروریست های تکفیری به اتوبوس حامل رزمندگان اسلام و شهادت و مجروح شدن جمعی از حافظین مرزهای میهن اسلامی در جاده خاش-زاهدان در شامگاه امروز (چهارشنبه ۲۴ دلو) خبر داد.

متن اطلاعیه قرارگاه قدس به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

در پی شکست سخت استکبار جهانی از مردم شریف و قهرمان ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن ۲۲ بهمن ماه/دلو ،تروریست‌های تکفیری و مزدوران سرویس‌های اطلاعاتی وابسته به نظام سلطه و استکبار برای تلخ کردن کام ملت ایران ، شامگاه امروز(چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه/دلو) یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه ،عازم موطن خود بودند را در جاده خاش- زاهدان هدف حمله انتحاری قرار دادند.

در این حمله انتحاری که با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت پذیرفت، جمعی از حافظین مرزهای میهن اسلامی شهید و تعدادی نیز زخمی شدند.

 اطلاعات تکمیلی متعاقباً به آگاهی ملت شهیدپرور ایران اسلامی رسانده خواهد شد.

قبل از این گزارش شده بود که در نتیجه یک حمله انتحاری بر موتر حامل کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران حدود ۴۰ تن شهید و زخمی شده اند.

مرتبط:

حمله انتحاری بر کارکنان سپاه در ایران 40 کشته و زخمی بر جا گذاشت
چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران
رئیس جمهور ایران ترامپ را احمق نامید
حمله تروریستی در نیکشهر ایران
پاکستان چه نقشی در حملۀ تروریستی در چابهار ایران دارد؟
شمار آسیب‌دیدگان حملۀ تروریستی در ایران به 30 تن رسید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر