08:09 19 جون 2019
کشتی های اسرائیلی مجهز به هواپیماهای بدون سرنشین کامیکادزی شدند + ویدیو

کشتی های اسرائیلی مجهز به هواپیماهای بدون سرنشین کامیکادزی شدند + ویدیو

© Sputnik / Alexey Vitvitsky
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

نخست وزیر اسرائیل به تاریخ 14 فیبروری از پایگاه نیروی دریایی حیفا دیدن کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از Livejournal قزاقستان، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به تاریخ 14 فیبروری 2019 از پایگاه نیروی دریایی حیفا دیدن کرد.

در ویدیوی که در شبکه های اجتماعی به نشر رسیده، دیده می شود که یک هواپیمای بدون سرنشین (IAI Green Dragon) که مجهز با راکت ساراف 4.5 است، از کشتی نیروی دریایی اسرائیل پرواز می کند و هدف مورد نظر را از بین می برد.

پهپاد Green Dragon ترکیبی از یک راکت کروز و یک هواپیمای بدون سرنشین است، که توسط شرکت Israel Aerospace Industries ساخته شده است.

وزن این هواپیمای بدون سرنشین 15 کیلوگرم و دارای کلاهک 3 کیلو گرمی است و می تواند اهداف را در شعاع 40-50 کیلومتری هدف قرار دهد و بر بالای هدف تا 90 دقیقه می تواند خود را نگه بدارد. پس از راه اندازی این پهپاد توسط موبایل می تواند یک هدف را در عرض یک و نیم تا دو ساعت در فاصله 40 کیلومتری جستجو کرده و پس از آن به هدف نزدیک شده و هدف را انفجار دهد. دقت آتشباری این پهپاد یک متر است.

سیستم مجهز به یک تابع برای لغو کار برای جلوگیری از خسارات ناشی از «آتش سوزی به تنهایی» است. هواپیمای بدون سرنشین با کنترل از راه مجهز به دوربرد است. در پشت موتر HMMWV شما می توانید 16 هواپیماهای بدون سرنشین Green Dragon را نصب کنید.

علاوه بر این، Green Dragon را می توان در کشتی های کلاس های مختلف — از جمله به قایق های گشت زنی کشتی های ارتش که در اقیانوس ها است، نصب کرد.  

مرتبط:

نتانیاهو: فلسطین را از صدها میلیون دالر محروم می کنم
نتانیاهو از آغاز اعمار دیوار در اطراف نوار غزه خبر داد
نتانیاهو: با تمام توان خود در مقابل ایران مقاومت می‌کنیم
نتانیاهو دشمنان اسرائیل را به نابودی تهدید کرد
نتانیاهو: مبارزه در برابر ایران در سوریه «سیاست دایمی» اسرائیل است
نتانیاهو: دست از تسویه حساب با ایران در سوریه برنمی‌داریم
تماس تلیفونی نتانیاهو با پوتین در ارتباط وضع سوریه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر