18:50 31 مارچ 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
1113
ما را در دنبال کنید

خواهر وزیر خارجه پیشین بریتانیا در یک برنامه تلویزیونی برهنه شد تا با این کار توجه همه را به صحبت‌هایش جلب کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از Sky News، ریچل جانسون، خواهر بوریس جانسون، وزیر امور خارجه پیشین انگلیس، در برنامه تلویزیونی "قول" در شبکه اسکای نیوز که خودش مجری آن است، در مقابل چشمان متعجب شرکت کنندگان و مخاطبان برنامه پیراهنش برون زد.
وی مدعی شد که انگیزه‌اش از این حرکت این است که همه به صحبت‌های او در باره بریگزیت توجه کنند.
جانسون در این برنامه گفت که از این پس هر بار که در برنامه‌اش بخواهد در مورد بریگزیت صحبت کند برای آنکه همه حرف‌های او را بشوند برهنه می‌شود!

خواهر وزیر امور خارجه پیشین بریتانیا که بر خلاف برادارش بوریس جانسون، از مخالفان بریگزیت است، گفت، آنچه که به او برای برهنه شدن در برنامه‌اش انگیزه داده مشاهده اقدام مشابهی است که از سوی یک اقتصاددان زن به نام دکتر ویکتوریابیتمن در برنامه‌ای در بی‌بی‌سی و در اعلام مخالفت با بریگزیت انجام شد.
خواهر بوریس جانسون گفت: میدانم که امروزه خیلی سخت می‌توان صدای خود را درباره بریگزیت به گوش همه رساند. به نظر می‌رسد که به نقطه اشباع رسیده‌ایم بنا بر این به کمپین ویکتوریا بیتمن برای مورد توجه قرار گرفتن بپیوندید!
در حالی که بوریس جانسون از حامیان و مبلغین اصلی بریگزیت در جریان همه پرسی سال 2016 بود، اما ریچل جانسون بر خلاف برادرش از مخالفان بریگزیت است و سال گذشته میلادی بریگزیت را یک «اشتباه تاریخی» خوانده بود.

مرتبط:

بوریس جانسون باشورت خانگی در خیابانهای لندن
بوریس جانسون خواستار شانس برای ترامپ شد
ترامپ: اگر به جای نخست وزیر انگلیس می بودم مذاکرات بریگزیت را سرسختانه‌تر انجام می‌دادم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر