03:48 20 جون 2019

پوتین از احتمال قطع ارتباط روسیه از اینترنت سخن گفت

© Sputnik / Aleksey Nikolskyi
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 40

رئیس‌جمهور روسیه می‌گوید که تهدید احتمالی برای قطع ارتباط روسیه از اینترنت وجود دارد، بنابر این لازم که بخش‌های مستقل ایجاد شود.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، در دیدار با نمایندگان آژانس‌های خبری روسیه گفت که تهدید احتمالی برای قطع ارتباط روسیه از اینترنت وجود دارد، بنابر این لازم که بخش‌های مستقل ایجاد شود.


ولادیمیر پوتین گفت: «من نمی‌توانم از جانب شرکای ما چیزی بگویم، که آنها چه در فکر دارند، من فکر می‌کنم که این به خود آنها آسیب بزرگی می‌رساند».
به گفته وی، این در کنار آسیب اقتصادی، یک آسیب سیاسی نیز در پی خواهد داشت که سرویس‌های استخباراتی نیز از آن متاثر خواهند شد.
پوتین گفت: «آنها در آنجا نشسته اند و اینترنت اختراع آنهاست، و همه گوش می‌دهند، می‌بینند، می‌خوانند که شما چه می‌گوید و اطلاعات را جمع‌آوری می‌کنند. بنابراین آنها هم دیگر دسترسی به این کار نمی‌داشته باشند».
رئیس‌جمهور روسیه اضافه کرد: «من فکر می‌کنم که شرکای ما 100 بار قبل از انجام این کار فکر خواهند کرد، اما از لحاظ احتمالی همه چیز ممکن است، بنابر این ما باید بخش‌هایی را ایجاد کنیم که به هیچ کس وابسته نباشیم».

مرتبط:

پوتین زمان به آب انداختن زیردریایی حامل برای "سلاح روز قیامت"روسیه را اعلام کرد
پوتین نخستین ماهواره مصنوعی زمین را با راکت آوانگارد مقایسه کرد
پوتین:روسیه به استقرار راکت های امریکایی در اروپا پاسخ خواهد داد
پوتین: روسیه با بحران سخت جمعیتی روبرو شده است
اظهارات رئیس جمهور پوتین در مورد کیفیت زندگی شهروندان روسیه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر