01:58 22 جولای 2019
یک زن در شهر سامرا تابوت شوهرش را به ساختمان دولتی آورد

یک زن در شهر سامرا تابوت شوهرش را به ساختمان دولتی آورد

© Sputnik / Yuri Streletc
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

یکی از ساکنان منطقه سامرا تابوت شوهرش را پس از این که به دلیل هزینه بالای مراسم تشییع جنازه نتوانست به خاک بسپارد، به ساختمان دولتی آورد.

به گزارش اسپوتنیک، زنی که به دلیل هزینه بالای مراسم تشییع جنازه نتوانسته بود جسد شوهرش را به خاک بسپارد، تابوت او را به ساختمان دولتی این شهر آورد.

او دلیل این کارش را چنین توضیح داد:- "آنها از من 50 هزار ربل (762 دالر) می خواهند. من تنها یک فرزند دارم و باید آن را بزرگ کنم. از کجا این پول را پیدا کنم".

دمیتری آزاروف، استاندار سامرا به اداره مبارزه با فساد مالی و شهردار سامرا دستور داد به این قضیه رسیدگی کنند و قول داد همه اطلاعات حاصله منتشر شود.

وی همچنین دستور داد، به بستگان متوفی کمک شود و پولیس تحقیقات درباره این قضیه و بازجویی از مسئولان گورستان را آغاز کرده است.

"چه چیز دیگری باید انجام شود؟"

این زن پس از این کارش گفت، که مقام های منطقه پس از آنچه که اتفاق افتاده است، به او کمک پیشنهاد کردند، اما او دیگر به او نیاز ندارد.

او توضیح داد، که او با یک تابوت به ساختمان دولت آمد، زیرا "او نمی دانست چه کاری باید انجام دهد".

او گفت:- "حالا نیازی به کمک ندارم. پیش از آن لازم داشتم. ما در جریان روز این تقاضا را کردیم که در آن زمان اجازه رفتن به گورستان را نداشتیم. تابوت در وسط شهر سامرا بود، من زمانی که 7 ساعت در وسط شهر تنها ماندم، شوکه شده بودم که چه کار کنم".

به گفته این زن، در حال حاضر تابوت در سالن مراسم در سامرا است و او به منطقه تولیتی رفته است، جایی که او با فرزندش زندگی می کند و قصد دارد در این روستا شوهرش را دفن کند.

آنها به من اجازه کندن قبر را ندادند

آزات تویماسوف نماینده منطقه کراسنایارسک منطقه سامرا گفت، که او شاهد وقوع این حادثه در گورستان بوده است.

به گفته وی، زن به دوستش که در زمینه خدمات مراسم خاکسپاری کار می کند، درخواستی برای دفن شوهرش و اجازه ورود به گورستان روبنژنی را کرده بود و قرار بود که در آن روز شوهرش را به خاک بسپارد.

با این حال، در روز مراسم تشییع جنازه، نزدیک به 20 تا 30 نفر به محل دفن آمده و اجازه کندن قبر را ندادند.

او گفت، حتی به این زن اجازه ورود به گورستان را ندادند و گفتند، که روز بعد برای مراسم تشییع جنازه بیایید.

این نماینده افزود، که پس از این رویداد این زن تابوت شوهر مرحومش را به ساختمان دولتی منطقه آورد. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر