افشای راز وحشتناک مایکل جکسون توسط خواهرش

افشای راز وحشتناک مایکل جکسون توسط خواهرش

© AP Photo / Jeff Widerner
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 1313

اخیراً خواهر مایکل جکسون، آوازخوان اسطوره‌یی جهان اظهارات غیرمعمولی درمورد برادرش داشته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، لا تویا جکسون، آوازخوان امریکایی و خواهر مایکل جکسون، اعتراف کرد که وی از گذشته درباره اعمال ناسالم برادر کوچکش آگاهی داشت.

اخیراً در شبکه‌های اجتماعی ویدیوی مصاحبهٔ MTV از سال ۱۹۹۳ نشر شد که در آن مایکل جکسون به آزار و اذیت جنسی کودکان متهم شده است.

خواهر مایکل جکسون گفت: "مایکل برادرم است، من او را زیاد دوست دارم، اما من نمی‌توانم خاموشانه شریک جرایم وی علیه کودکان بی‌گناه باشم". وی افزوده است: "یک مرد ۳۵ ساله تصمیم دارد یک پسر کوچک را با خود بگیرد و برای ۳۰ روز با او یکجا باشد؟ و همراه یک کودک دیگر پنج روز را در یک اتاق سپری کند و اصلاً بیرون نشود؟… من برادرم را دوست دارم، اما این درست نیست. من نمی‌خواهم رنج و عذاب این کودکان را ببینم".

علاوه بر این، لا تویا جکسون اعتراف نموده است که او خود زمانی قربانی این اعمال برادر کوچکش بوده است. وی گفت: "من خودم قربانی ام و من می‌دانم که این چه رنجی است. این کودکان تمام زندگی شان را با این زخم سپری خواهند کرد، و من نمی‌خواهم که این عاید حال کودکان بی‌گناه دیگر شود… من مایکل را بسیار دوست دارم اما بیشتر به این کودکان فکر می‌کنم، زیرا آنها دیگر زندگی‌ی ندارند".

مرتبط:

مایکل جکسون بار دیگر به تجاوز جنسی بر کودکان متهم شد
افشای یک راز تکان دهنده دیگر از مایکل جکسون
آزار و اذیت جنسی کودکان توسط کشیش‌های امریکایی افشا شد
بازداشت کشیش واتیکان به اتهام آزار جنسی کودکان
نخست وزیر فقید بریتانیا به تجاوز و آزار جنسی کودکان مظنون شده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر