12:40 21 جون 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس‌جمهور امریکا گزارش روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر افزایش حملات سایبری امریکا علیه روسیه را تکذیب و این روزنامه به ارتکاب «اقدام خیانت‌آمیز» علیه کشور متهم کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا، گزارش روزنامه نیویورک‌تایمز درباره افزایش شمار حملات سایبری امریکا به روسیه را رد کرد.

ترامپ در صفحه توییتر اش نوشت: «آیا شما باور می‌کنید که نیویورک تایمز شکست خورده داستانی نوشته باشد مبنی بر اینکه امریکا به طور قابل ملاحظه‌ای حملات سایبری خود به روسیه را افزایش داده است. این خیانت مجازی از سوی روزنامه‌ای که زمانی بزرگ بوده، حتی اگر برای کشور ما بد و همچنان درست نباشد، ناامیدکننده است. امروز هر چیزی از رسانه‌های فاسد ما بر می‌آید. آن‌ها هر کاری که بتوانند انجام می‌دهند و می‌گویند و کوچکترین توجهیی به پیامد‌های آن ندارند. آن‌ها بزدل‌های واقعی هستند و بدون شک دشمن مردم».

روز شنبه، روزنامه نیویورک تایمز با استناد به اظهارات مقامات فعلی و پیشین دولت امریکا اعلام کرد واشنگتن در حال افزایش حملات آنلاین به شبکه برق روسیه است؛ اقدامی که نشان می‌دهد ترامپ برای استفاده از ابزار‌های سایبری تهاجمی‌تر مصمم است.

مرتبط:

افزایش حملات سایبری امریکا به روسیه
امریکا در اثر حملات سایبری از 57 تا 109 میلیارد دالر صدمه دیده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر