18:41 11 دسمبر 2019
طلاق به خاطر محبت بیش از حد همسر

طلاق به خاطر محبت بیش از حد همسر

© Photo / Zastavkin
جهان
دریافت لینک کوتاه
2118
ما را در دنبال کنید

یکی از ساکنان امارات متحده عربی به دلیل اینکه نتوانسته محبت بیش از حد شوهرش را تحمل کند، درخواست طلاق داده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خلیج تایمز، یک زن شهروند امارات متحده عربی، به خاطر محبت بیش از حد شوهرش، خواستار طلاق شده است.

این زن گفته است از این که هیچ مشاجره لفظی در جریان سال‌های که با هم زندگی مشترک داشتیم صورت نگرفته است خوشحال نبوده است وی گفته است که شوهرش هیچگاه به او فریاد نزده است و همیشه مهربان بوده. در عین حال این خانم عصبی است که شوهرش بدون این که از وی درخواست کمک شود، گاهی او را در نظافت خانه یاری کرده است و هچنان به وی غذا آماده ساخته است.

این زن می‌گوید: من می‌خواهم بحث کنم، حتی گاهی هم مشاجره کنم. حداقل یک بار می‌خواهم با شوهرس بحث و مشاجره داشته باشم. اما این همه با شوهرم که به من بیش از حد محبت می‌دهد و همیشه مرا می‌بخشد غیر ممکن است.

شوهر این زن گفته است که هیچ کار اشتباهی انجام نداده است که سبب شود که خانم طلاق بگیرد، به گفته وی، همیشه به وی گوش داده و حتی زمانی خانم اش وی را متوجه اضافه وزن کرد، پس از آن رژیم گرفته و شروع به ورزش نموده است.

وی از قاضی خواست که همسرش را برای پس گرفتن دادخواست توصیه کند و دادخواست را به تعویق بیاندازد تا آنها بتوانند با هم گفتگو نموده دوباره به زندگی مشترک شان ادامه دهند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر