05:21 23 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 1417
ما را در دنبال کنید

صد ها زن و دختر ایزدی که تا کنون نزد تروریست های داعش قراردارند به قیمت تا 20 هزار دالر در بازار های برده فروشی خاور میانه به فروش می رسند..

به گزارش اسپوتنیک،  علی الحنسوری یکی از فعالان عراقی چندی پیش از پیدا شدن 4 دختر ایزدی در ایران خبر داد که در بین آنها دو نوجوان 13 و 14 ساله قرار داشتند.

این فعال عراقی که هنگام آزاد سازی این اسیران حاضر بود  اسیران اعلام کرد که اسیران ایزدی زیادی در ایران قرار دارند. آنها حدود دو سال پیش به ایران آورده شده اند. او گفت اطلاعات ما در باره آنها ناچیز است. فقط از ماجرای دختران اسیر آگاه شدیم. داستان آنها فوق‌العاده غم انگیز است، زیرا آنها را شستشوی مغزی داده‌اند.

آنها مسلمان شده‌اند، زبان خود را فراموش کرده اند و هیچ چیز از زندگی گذشته خود بیاد ندارند. 5 سال پیش زمانی که این نوجوانان 8 و 9 ساله و کم سن بودند، ربوده شده اند.

این فعال عراقی گفته است شخصی که با او تماس گرفته، برای آزادی هر یک از آنها 20 هزار دالر درخواست نموده است. به گفته وی آنها چنین پول هنگفت در اختیار ندارند.اما نمی خواهند که پلیس را با خبر نمایند،، زیرا نگران جان این دختران می باشند».

شبکه ای برای جستجو و پرداخت هزینه به بستگان اسرا در بازارهای داعش وجود دارد. مبلغ پرداختی بین تمامی کسانی که در خرید و فروش شرکت دارند تقسیم می شود. بخش اعظم آن را کسی دریافت می کند که اسیر را به فروش می گذارد. پس از انجام معامله فرد فروخته شده به کردستان عراق فرستاده می شود به جایی که می توان او را از نزد خانواده اش تحویل گرفت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر