05:08 16 دسمبر 2019
ترامپ روسیه را به آماده شدن برای انهدام موشک های آمریکایی فرا خواند

ترامپ از ساخت سلاح های "باورنکردنی" در امریکا خبر داد

© AP Photo / Evan Vucci
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهورایالات متحده از ساخت سلاح های جدید و "باورنکردنی " در امریکا خبر داد و ابراز داشت، نیروهای مسلح امریکا در زمان حکومت او قوی‌تر از هر زمان دیگری شده است.

 

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده امریکا در بیانیه‌ای که از سوی سایت کاخ سفید منتشر شده است، ابراز داشته که کشورش، در حال ساخت و توسعه "تسلیحات جدید باور نکردنی" قرار دارد.

ترامپ با افتخار می گوید: «ما تسلیحاتی را در اختیار داریم که حتا تصور آن غیر ممکن است، ما شماری ازاین تسلیحات را تا کنون به جهانیان نشان داده‌ایم، اما شمار دیگر تا هنوز محرم هستند».

ترامپ در ادامه این فخرفروشی ها می افزاید: ما تسلیحات و پتانسیل هسته‌ای کشور را نیز مدرنیزه خواهیم کرد

ترامپ ساخت زیردریایی های جدیدی، قبلاً که هیچ کس نمی توانست تصور کند را نیز به رُخ جهانیان کشید.  رئیس جمهور امریکا در ادامه ابراز امیدواری کرد که ایالات متحده هرگز مجبور به استفاده از این سلاح ها نشود.

 به گفته رئیس جمهور امریکا، نیروهای مسلح کشورش در زمان حکومت او قوی‌تر از هر زمان دیگری شده است. ذخایر اتمی کشور طی چند سال اخیر کاملا به‌روز شده است.

ترامپ گفت:«ما دارای جدید‌ترین تجهیزات نظامی هستیم. ما تجهیزاتی داریم که اطلاعات مربوط به آن‌ها محرمانه است و هیچکس تا بحال چیزی در باره اینگونه تسلیحات نشنیده است. ما تسلیحاتی داریم که امیدواریم هرگز مورد استفاده قرار نگیرند».

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر