06:20 18 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

واحد های ارتش سوریه در چهار روستای جدید در منطقه راس العین جا به جا شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سانا، واحد های ارتش عربی سوریه امروز در چهار روستای جدیدی در منطقه راس العین مستقر شده و فاصله باقی مانده تا مرزهای مشترک با ترکیه را به چند کیلو متر کاهش داده اند.

بر اساس این گزارش: واحد های ارتش سوریه از سمت محور تل حمر در حومه شمالی حسکه به سمت مرزهای ترکیه پبشروی کردند و در روستاهای أم حرمله، باب الخير، أم عشبه و الأسديه در حومه منطقه راس العین جا به جا شده و فاصله باقی مانده تا مرزهای مشترک با ترکیه را به چند کیلو متر کاهش داده اند.

خبرنگار سانا همچنین از وقوع درگیری ها میان واحد های ارتش حاضر در منطقه راس العین و نیروهای ترکیه که به منطقه تجاوز کردند خبر داد.

در همین راستا گروه های /قسد/ بر اساس توافق سوچی شروع به عقب نشینی 32 کیلومتر از مرزها  کرده ‌اند.

یادآوری می کنیم، که در 22 اکتوبر، فدراسیون روسیه و ترکیه تفاهم نامه 10 فقره ای را به ویژه درباره معرفی واحدهای پولیس نظامی روسیه و سرویس مرزی سوریه در ضلع مرز سوریه با ترکیه در خارج از منطقه منبع صلح ترکیه امضا کردند. آنها عقب نشینی نیروهای کرد و سلاح های آنها را در 30 کیلومتری مرز سوریه و ترکیه که باید طی 150 ساعت تکمیل شود ، تسهیل می کنند. از این لحظه گشت های مشترک روسیه و ترکیه از عمق 10 کیلومتری مرز تا غرب و شرق منطقه عملیات ترکیه به جز شهر کامیشلی آغاز می شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر