12:45 16 دسمبر 2019
فیلم زندگی «مایکل جکسون» ساخته می‌شود

فیلم زندگی «مایکل جکسون» ساخته می‌شود

© AP Photo / Itsuo Inouye
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک پرودیسور امریکایی حق ساختن فیلم مستند در خصوص زندگی مایکل جکسون آواز خوان معروف و ستاره موسیقی پاپ را دریافت نمود.

 به گزارش اسپوتنیک، به نقل از  Deadline، گراهام کینگ تهیه کننده فیلم سینمایی «حماسه کولی» با وارثان مایکل جکسون، برای استفاده از داستان زندگی و موسیقی‌های این خواننده در یک فیلم سینمایی به توافق رسید.

کینگ برای فیلمنامه این پروژه جان لوگان نویسنده فیلم‌های سینمایی «گلادیاتور» و «هوانورد» را به خدمت گرفته است. هنوز استودیو و منتشرکننده‌ای برای این فیلم در نظر گرفته نشده است.

به گفته منابع مختلف، این فیلم سینمایی بر ضد مستند «ترک نورلند» که از سوی شبکه اچ بی او منتشر شده بود، نیست. این مستند در مورد افرادی است که ادعا می‌کنند در دوران کودکی مورد تعرض مایکل جکسون قرار گرفته اند که البته اتهام آن‌ها رد شد. مستند چهار ساعته «ترک نورلند» در جشنواره فیلم ساندس نمایش داده شده بود.

سخنگوی گراهام کینگ این پروژه را تایید کرده؛ اما چیزی در مورد اینکه فیلمنامه لوگان شامل اتهاماتی است که به مایکل زده شده، نزده است. این فیلم تمامی زندگی و حرفه جکسون را پوشش می‌دهد. جکسون در سال 2009 در سن 50 سالگی درگذشت.

در واکنش به مستند «ترک نورلند» که جایزه مستند جشنواره امی را دریافت کرده بود، خانواده جکسون از شرکت اچ بی او شکایت کردند و معتقد بودند، از پول برای دروغ گویی در این مستند استفاده شده است! آن‌ها همچنین به پخش فیلم یکی از کنسرت‌های جکسون، واکنش نشان دادند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر