12:54 16 دسمبر 2019
برنده لاتاری پول را بالای روسپی‌ها خرج کرد سپس خود و  کودکان خود را کشت

برنده لاتاری پول را بالای روسپی‌ها خرج کرد سپس خود و کودکان خود را کشت

© REUTERS / Philip Sears
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

یک مرد انگلیسی باشنده شهر لسترشر، پس از اینکه پول لاتاری را بالای زنان تن‌فروشی خرج کرده، دو فرزند خود را کشت و سپس خودکشی کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، در شهر انگلیسی هینکلی، لسترشایر، برنده یک قرعه کشی، بدون اطلاع خانواده پول خود را بالای روسپیان خرج کرد و همچنین یک موتر خردید، پس از آن که زنش از موضوع پی برد به همسرش حمله کرد، دو پسرش را کشته و خودکشی کرد.

روز دوشنبه، 25 نوامبر، خانم سالی استوکس (سالی استوکس) در جلسه رسیدگی دادگاه اعلام نمود که چگونه در تاریخ 2 نوامبر 2016 همسرش دیوید (دیوید استوکس) مرتکب جرم شد. به گفته وی، او یک پیام عجیب در تلفن شوهرش پیدا کرد، که در آن در خصوص خرید موتر اطلاعاتی وجود داشت.

خانم سالی فهمید که شوهرش مرتباً پول خود را صرف روسپی ها و اسکورت دختران می کند. در عین حال ، او همیشه ادعا می کرد که هیچ بودجه ای ندارد که فرزندشان را به مکتب بفرستد. در طی تحقیقات مشخص شد که دیوید استوکس در قرعه کشی 40 هزار پوند (حدود 51 هزار دالر) به دست آورده است و مخفیانه آن را برای خرید ماشین و روسپی ها خرج کرده است.

پس از آن که این زن موضوع را به شوهرش گفت، وی پس از بازگشت به خانه، از زنش عذرخواهی کرد، روز بعد مرد زمانی که همسرش وارد خانه شد از او پرسید: پسرانشان "آدام و متی کجاست؟" او پاسخی نداد. به گفته سالی، دیوید سپس او را زد. زن فرار کرد و پلیس را خبر کرد. پلیس زن مجروج را به بیمارستان برد و در نهایت مشخص شد که این مرد دو فرزند خود را پیش از ورود همسرش کشته بود.

سالی گفت: "روز بعد به من گفتند كه دیوید، آدام و متیو را كشته و سپس خودكشی كرده است." به محض فرار سالی ، گشت وارد خانه استوكس شد. آنها پسران مرده را پیدا کردند. سپس جسد دیوید را پیدا کردند. قبل از قتل، این مرد یادداشت خداحافظی به جا گذاشت که در آن به همسر خود و پسرانش ابراز محبت کرده بود".

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر