03:58 02 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تفنگداران دریایی روسیه با داشتن بهترین تجربه بعد از ایالات متحده مقام اول را گرفتند.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه امریکایی «The National Interest» تفنگداران دریایی روسیه را شامل پنج گروه برتر جهان به همراه نیروهای ایالات متحده، انگلیس، کره جنوبی و چین نوشته است.

در این رتبه بندی نیروهای دریایی ایالات متحده مقام نخست گرفته است، این نشریه تعداد تفنگداران دریایی امریکا را 186 هزار نفر و حدود 38 نفر در ذخیره به اساس اطلاعات سال 2017 ذکر شده است.

تفنگداران دریایی روسیه در رده بندی دوم قرار گرفتند، در این نشریه آماده است که نیروهای دریایی روسی به خوبی آموزش دیده اند و از قدرت مبارزاتی قدرتمندی برخوردار هستند.

مقام سوم را تفنگداران دریایی بریتانیا از آن خود کرده اند، براساس این شاخه، سربازان انگلیس یک پیاده نظام سبک است که دائماً در حال آماده باش هستند. تعداد پیاده نظام حدود هفت هزار نفر است.

کوریا جنوبی مقام چهار را کسب کرده است، براساس اطلاعات 2018، تفنگداران دریایی  این کشور 29 هزار نفر است که زیر نظر متخصصان امریکایی آموزش دیده اند.

تفنگداران دریایی چین مقام پنجم را گرفتند، که نزدیک به 30 هزار نفر شامل می شوند و برای عملیاتی از کشتی ها و پایگاه های دریایی در نظر گرفته شده اند، با این حال، پیاده نظام ها فاقد تجربه جنگی هستند. به گفته نویسنده این گزارش، برای حل این مشکل با گام هایی را برای همکاری نزدیکتر با نیروی دریایی روسیه برداشته شده است.

در سال 2018، نزدیک ارتش روسیه توسط «Business Insider» مقام دوم را در رده بندی قوی ترین ارتش جهان گرفت و مقام اول را در بین کشورهای اروپایی را کسب کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر