جهان
دریافت لینک کوتاه
0 910
ما را در دنبال کنید

فخرالدین التون: خون سربازان کشته شده ما در سوریه بی انتقام باقی نماند.

به گزارش اسپوتنیک، Fahrettin Altun رئیس بخش ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه گفت: ترکیه مواضع نیروهای سوریه را هدف قرار داده است، از آنجا كه ارتش ترکیه در ادلب مورد هدف نیروهای اسد قرار گرفته  بودند.

Fahrettin Altun ادامه داد: "حمله نیروهای سوریه با پاسخ چند برابر قوی نیروهای ترکیه مواجه شد. در اثر تیراندازی ما اهداف دشمن نابود شد ، خون سربازان ما بی انتقام باقی نماند. جنایتکار جنگی که این دستور خیانتکار را صادر کرد، او را نه تنها علیه ترکیه بلکه علیه تمام جامعه جهانی ارسال کرد. نیروهای مسلح ما که در هر جا هستند تلاش شان برای صلح و ثبات است، آنها همچنان دستان کسانی که در پرچم ما تجاوز کرده اند، می شکنند و دشمن را زیر ترس نگاه میدارند .

​ جنگ های داخلی به کمک کشور های غربی و عربی در سوریه از مارچ 2001 بدین سو ادامه دارد. بر اساس گزراشات سازمان ملل متحد، در این مدت 220 هزار تن کشته شده اند. مذاکرات بر سر حل این بحران، در آستانه و ژینو برگزار می‌شود. امریکا از سال 2014 در خاک سوریه، بدون موافقت دولت این کشور، در برابر داعش عملیات نظامی راه‌اندازی می‌کند. روسیه از سپتامبر 2015 بدین سو بر اساس درخواست رسمی دمشق بر علیه گروه تروریستی داعش عملیات نظامی اجرا می‌کند

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر