19:55 14 اگست 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ایتالیا روز سه‌شنبه از مرگ 167 نفر در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، مقامات ایتالیا روز سه‌شنبه اعلام کردند، که 167 نفر در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند تا بدین ترتیب شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 631 نفر برسد.

همچنین روز سه‌شنبه ابتلای 977 نفر دیگر در ایتالیا به ویروس کرونا مثبت اعلام شد و شمار مبتلایان به این ویروس در این کشور به 10 هزار 149 نفر رسید.

جوپه کونته نخست وزیر ایتالیا نیز روز دوشنبه در نطقی تلویزیونی از محدود شدن سفرها در همه این کشور و همچنین لغو همه ای تجمع‌ها و مسابقات ورزشی در سراسر ایتالیا خبر داد.

نخست وزیر ایتالیا گفت، که به مردم در سراسر کشور تنها اجازه سفر برای کارهای ضروری داده می‌شود.

وی اضافه کرد این اقدامات که از روز سه‌شنبه اجرایی شده با هدف حمایت از افراد ضعیف در جامعه است

یادآوری می کنیم، که تاکنون در روسیه 20 مورد ابتلا به کرونا ویروس رسما ثبت شده است، دو مورد آن مربوط به شهروندان چینایی است که بهبود یافته اند، 17 مورد مربوط به شهروندان روسی که از ایتالیا برگشته اند و دیگری مربوط به یک ایتالیایی است که به روسیه وارد شده بود.

در افغانستان هم تا اکنون هفت مورد بیمار مبتلا به ویروس کرونا ثبت شده است.

شایان ذکر است، که در تاریخ 31 دسامبر 2019، مقامات چین از شیوع سینه بغل در ووهان خبر دادند. عامل ایجاد کننده مریض نوع جدیدی از کرونا ویروس است که نام رسمی آن Covid-2019 است. براساس آخرین، بیش از 107 هزار نفر آلوده شده اند، 3650 نفر جان باخته اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر