19:46 14 اگست 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

تعداد کسانی که در فدراسیون روسیه به کروناویروس مبتلا شده اند به 34 نفر رسیده است.

مرکز اوپراتیفی کمک های صحیه خبر داده است که تعداد مریضان فدراسیون روسیه مبتلا ویروس به 34 نفر رسیده است.

به گزارش اسپوتنیک، مرکز اوپراتیفی پیشگیری و کنترل عفونت جدید کروناویروس روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت که طبق گزارشات فعلی ارگانهای صحیه، تعداد مبتلایان به کروناویروس در روسیه طی 24 ساعت گذشته به 34 نفر افزایش یافته است. در جمع خبرنگاران در: درمجموع ، 31 شهروند روسیه، که از خارج برگشتند و دو شهروند چینی و یک شهروند ایتالیائی نیز این ویروس را ثبت کردند.

در 31 دسامبر سال 2019، مقامات چینی از شیوع ذات الریه پنومونی ناشناخته در شهر ووهان در بخش مرکزی این کشور (استان هوبی) به سازمان بهداشت جهانی اطلاع دادند. کارشناسان عامل ایجاد کننده بیماری را شناسایی کرده اند، این یک ویروس جدید است.

این ویروس می‌تواند از طریق قطرات تنفسی از انسان به انسان هم منتقل شود.حدس زده می‌شود که ممکن است این بیماری از طریق تماس با این آبزیان یا خوردن آنها منتقل شود، ولی هنوز نتیجه نهایی در این زمینه حاصل نشده است.

دوره نهفتگی این بیماری به طور متوسط حدود 7 روز است و علائم بیماری پس از گذشت این بازه زمانی در بدن فرد مبتلا ظاهر می‌شود. علائم شامل تب، بدن درد، گلو درد، سرفه، درد عضلات، آب ریزش بینی، سر درد است. برخی دچار علائم گوارشی مثل تهوع و اسهال می‌شوند. آنچه باعث نگرانی می‌شود این است که فرد دچار ذات الریه شود.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر