جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یکی از نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده امریکا می گوید که ترامپ حقایق تکان‌دهنده‌ای را درباره کرونا مخفی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کنگره امریکا، برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت و یکی از نامزدهای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده امریکا روز یکشنبه ضمن انتقاد از رئیس جمهور امریکا اظهار داشت: این مسئله غیرقابل قبول است که ترامپ از اطلاعات نادرست و مبهم درباره ویروس کرونا استفاده کند.


سندرز ترامپ را به مخفی کردن حقایق تکان‌دهنده درباره ویروس کرونا متهم کرد و گفت: این برای او غیرقابل قبول است که اطلاعاتی را درباره ویروس کرونا در اختیار مردم قرار می‌دهد که افکار عمومی را خراب می‌کند.
در امریکا شیوع ویروس کرونا موجب لغو بسیاری از رویدادهای بزرگ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در این کشور شده است. این بحران فشار زیادی را بر بازارهای مالی آوره و توانایی دولت امریکا را برای مقابله با چنین بحران‌های بهداشت و سلامت زیر سؤال برده است.
ترامپ طی هفته ها حقایق و واقعیت‌های در مورد کرونا گفت که اطلاعات و مطالب منتشرشده درباره ویروس کرونا یک نوع بزرگنمایی از سوی دموکراتها و برخی رسانه‌های خبری است.
در امریکا بیش از 4.2 هزار مورد ابتلا به کرونا ویروس تایید شده است، شمار بیماران در سه روز گذشته بیش از دو برابر افزایش یافته است.
یادآوری می‌کنیم که نخستین آزمایش واکسین ویروس کرونا روز گذشته تاریخ 16 مارچ دریک خانم امریکایی 43 ساله تطبیق شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر