14:39 06 اپریل 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بعضی از امریکایی‌ها به این باور اند که پناهگاه زیرزمینی بهترین مکان برای جلوگیری از آلوده‌شدن به ویروس کرونا می‌باشد، و افزایش تقاضا برای این پناهگاه‌ها گواهی این امر است.

به گزارش اسپوتنیک، نمایندگان این صنعت درباره روندهای موجود بازار برای بقا و دفاع از خود توضیحات دادند.

کلاید اسکات، بنیانگذار شرکت Rising S چنین گفت: "بله، ما شاهد افزایش قابل توجهی در سفارشات و سوالات مربوط به محصولات خود هستیم. با وخیم‌تر شدن اوضاع، مردم به فکر کردن در مورد ساختن پناهگاه‌ها و سرمایه گذاری در آن، شروع می‌کنند".

این شرکت پناهگاه‌هایی را تولید می‌کند که ارزانترین پناهگاه یک اتاقه در وب سایت ۳۹۵۰۰ دالر امریکایی قیمت دارد، بزرگترین گزینه با سونا، اتاق پاسیو، اتاق بیلیارد، حوض آب‌بازی و گاراژ چند موتر بیش از هشت میلیون دالر امریکایی قیمت دارد.

به گفته وی، افزایش علاقه فعلی در ساخت بونکر و سایر پناهگاه ها بی سابقه است.

اسکات گفت: "ما به دلایل صحی هرگز شاهد افزایش فروش پناهگاه ها نبوده ایم. معمولاً فروش ما به اقدامات سیاسی بستگی دارد که می‌تواند منجر به نقض آزادی‌ها یا ناآرامی‌های مدنی و اجتماعی شود".

پیش از این مارگرت هریس، سخنگوی سازمان جهانی صحت گفته بود به علت گسترش سریع بیماری کرونا در امریکا، این کشور می‌تواند به مرکز گسترش جهانی ویروس کرونا تبدیل شود و در ۲۴ ساعت گذشته ۸۵ درصد مبتلایان از اروپا و ایالات متحده امریکا بوده‌ اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر