22:47 06 جون 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وزارت امور خارجه امارات در بیانیه‌ای حمله راکتی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مناطقی در شهر ریاض و جازان عربستان سعودی را محکوم کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، وزارت خارجه امارات امروز یکشنبه در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن تلاش ارتش و کمیته‌های مردمی یمن برای هدف قرار دادن شهر ریاض و جازان عربستان سعودی با شلیک دو راکت بالستیک، بر همبستگی با عربستان تأکید کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری امارات (وام)، در این بیانیه بر همبستگی امارات با عربستان در برابر آنچه «حملات تروریستی در برابر غیر نظامیان» و هر گونه تهدیدی در برابر امنیت و ثبات عربستان خوانده شد، تأکید شده است.

امارات همچنین تأکید کرد، که امنیت عربستان و امارات یکی است و هر گونه تهدید یا خطری علیه عربستان تهدیدی علیه امنیت و ثبات امارات است.

رسانه‌های سعودی شنبه شب (دیشب) گزارش دادند، که پدافند هوایی این کشور دو موشک بالستیک را بر فراز ریاض هدف گرفته است. از سوی دیگر همین رسانه‌ها از رهگیری یک راکت بر فراز جازان خبر دادند.

العربیه و الحدث هر دو در صفحه توییتر خود رهگیری دو راکت در ریاض و سپس یک راکت در جازان را گزارش داده‌اند. شبکه‌های الجزیره قطر و المیادین لبنان نیز شنیده شدن صدای انفجار در ریاض را تائید کرده‌اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر