جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وزارت بهداشت هند اعلام کرد که از 29 ایالت هند سه ایالت بیش از همه درگیر کرونا شده و پرخطر نامیده شده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک، در تازه‌ترین آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت هند تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این کشور 19 هزار و 984 نفر اعلام شده است.

 هند مرگ 640 نفر را در مناطق و ایالت های مختلف تأیید کرده و از اتباع خود خواست همچنان به قرنطینه خانگی پایبند باشند.

وضعیت در ایالت مهارشترا بحرانی ترین از سایر ایالت ها توصیف شده و این ایالت با 5 هزار و 218  بیمار و 251 قربانی وضعیتی قرمز دارد.

دولت هند که تلاش می کرد برخی ایالت ها را از لیست قرنطینه اجباری عمومی خارج کند تصمیم گرفته در بیشتر ایالت ها همچنان مردم را به ماندن در خانه هایشان مجبور کند.

«نارندرا مودی» نخست وزیر هند در این خصوص گفت: تنها ایالت هایی که تعداد بیماران در آنها بسیار پایین است می توانند کسب و کار به صورت معمولی را شروع کنند.

جیو تی وی رسانه پاکستانی در خصوص بیماران کرونا در این کشور نوشت: تعداد کلی مبتلایان به کرونا 9 هزار و 666 نفر شده است.

همچنین تاکنون 207 نفر در پاکستان جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده اند و ایالت خیبرپختونخوا با 80 قربانی وضعیتی وخیم تر دارد.

بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا در پاکستان متعلق به ایالت پنجاب هستند و تاکنون 4 هزار و 255 نفر از ساکنین این ایالت به کرونا مبتلا شده اند.

گفتنی است که تاکنون بیش از 2 میلیون و 500 هزار تن در جهان در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌ و از این تعداد بیش از 171 هزار نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر