جهان
دریافت لینک کوتاه
0 21
ما را در دنبال کنید

سخنگوی کاخ کرملین درباره ساختار تیلیفون رئیس جمهور روسیه برای برقرار کردن ارتباط با مقام های این کشور روشنی انداخت.

به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین تشریح کرد، که ساختار تیلیفون ارتباطات ویژه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه چگونه بوده و چگونه کار می‌کند.

هفته گذشته، پوتین نشست های بی شماری را با رهبران منطقه های مختلف روسیه در قالب ویدیو کنفرانس برگزار کرد. در این نشست ها، رهبر روسیه با فشار دادن یک دکمه، نمایندگان دولت روسیه را از طریق تیلیفون فراخوانده تا پرسشهایی در پیوند به شفاف سازی را مطرح و دستورالعمل های لازم را برای آنها ارسال کند.

پسکوف توضیح داد، که بر روی این تیلیفون دکمه‌های مربوط به مقامات دولتی، رئیسان اداره ها، مدیران اداری و بسیاری از مشترکان دیگر وجود دارند. در این موضوع هیچ نوآوری وجود ندارد. این یک کار معمول برای رئیس جمهور است. زیرا نشست ها تنها برای زیبایی نیستند. (در این نشست ها) فرمانداران پرسشهای خاصی را مطرح می کنند و رئیس جمهور فوراً به آنها پاسخ می دهد.

پسکوف همچنان این را رد نکرد، که هفته آینده رئیس جمهور این کشور درباره وضعیت به خاطر ویروس کرونا به ملت توضیح بدهد.

در اوایل ماه اپریل، پوتین یکی از نخستین ارتباطات ویدیویی با دولت روسیه را نمونه ای از رفتار مسئولانه در زمینه گسترش ویروس کرونا دانست. رئیس جمهور روسیه به طور مداوم از قالب نشست از راه دور با مقام های این کشور در جریان یک ماه استفاده کرده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر