04:34 20 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سیستم های دفاع هوایی ارتش سوریه صبح امروز با حملات هوایی اسرائیل در اطراف آسمان دمشق مقابله و شماری از موشک‌های شلیک شده را سرنگون کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، سیستم های دافع هوایی سوریه چندین موشک زمین به هوا را شلیک کردند که به این ترتیب حمله موشکی اسرائیل در حومه جنوبی دمشق دفع شد.

 بر اساس گزارش تلویزیون دولتی سوریه، سیستم های دفاع هوایی ارتش سوریه سپیده‌دم امروز با تجاوز موشکی اسرائیل از بالای زمین‌های لبنان به سمت اراضی سوریه مواجه شد و بیشتر آنها را منهدم کرد.

یک منبع نظامی به خبرگزاری سانا نیز گزارش داد که ساعت 4:55 بامداد امروز جنگنده‌های اسرائیلی از آسمان جنوب لبنان چندین موشک به سمت زمین‌های سوریه شلیک کردند که سامانه‌ای دافع هوایی ارتش سوریه فورا آنها را رهگیری کرده و اکثر آنها را منهدم کردند.

منبع مذکور افزود که این تجاوزات کمی خسارت مادی به همراه داشت و البته هیچگونه تلفات جانی گزارش نشد.‎.

پیش ازاینسیستم های دفاع هوایی سوریه در تاریخ 20 آپریل  مانع حملات موشکی دشمن به یکی از مواضع نظامی در اطراف شهر تدمر (پالمیرا) در حومه شرقی حمص شده و تعدادی را منهدم کردند.

در آن زمان یک منبع امنیتی گفته بود: موشک‌های اسرائیلی قصد هدف گرفتن یکی از مواضع نظامی ما را در حومه شرقی حمص و مناطق جنوبی شهر پالمیرا داشتند که این حملات با سامانه‌های دفاع هوایی پاسخ داده شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر