13:11 30 نوامبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 33
ما را در دنبال کنید

بعد از کرونا، جهان را خشکسالی، آتش‌سوزی و گرسنگی تهدید می کند.

به گزارش اسپوتنیک، به تعقیب کرونا ویروس، سیلاب، خشکسالی و قحطی شدید بشریت را تهدید می نماید. همه باید آماده آن باشیم.

دانشمندان به این نظر رسیده اند که به تعقیب کرونا ویروس، در سال 2020 سیاره زمین گرمتر می شود، طوفان های قوی, سیلابها و قحطی تمام بشریت را تهدید می نماید. گفته می شود که طبق حکم آیات آسمانی، حملات ملخها نیز آغاز می گردد.

هواشناسان و سازمانهای بین المللی هشدار داده اند که مرض همه گیر تنها بر انسانها غلبه نمی کند، بلکه به تعقیب کرونا ویروس در سال 2020، سیاره زمین بسیار گرم می شود، سیل در نقاط مختلف سرازیر می گردد، حاصلات امسال کم می شود و حملات ملخ ها آغاز می گردد که این واقعه در انجیل نیز تائید گردیده است.

رویدادهای ناگوار طبعی باعث قحطی به کشورهای فقیر و پرابلم بزرگ برای اروپا می گردد. آب بحرهای جهان بی حد گرم میشود که در تاریخ نظیر ندارد. اروپا و امریکا به خشکسالی روبرو می گردند. کشورهای فقیر با بحران بزرگ بشری و جهان به بزرگترین بحران صد سال اخیر مواجه می شوند. کشورهای ثروتمند به چالش های بزرگ چون سیلاب، عدم حاصلات و طوفان ها درگیر می شوند.

در سایر شرایط ناگوار جهان می توانست با چنین حادثات اقلیمی مقابله کند، اما حالا تمام منابع در مقابله با کووید-19 مصرف می گردد.

دکتوران بسیار مصروف اند، حتی وقت اضافی ندارد. در بودجه های دولت پول اضافی نیست. زمینداران، تاجران و مالکان ترانسپورت با قرنطینه مصنوعی درگیرند. هرگاه در جریان اپیدمی کرونا ویروس، ناگهان طوفان شدید و یا باران شدید با ژاله حین جمع آوری حاصلات صورت بگیرد، وضع از کنترول خارج می شود.

روز قیامت
© Fotolia / Johan Swanepoel

هیته هوپینات سر اقتصاددان نهاد بین المللی پول اظهار داشته است که در چنین شرایط نمی توان به کمک سازمانهای بین المللی حساب کرد: فورس ماژور طبی به تمام کشورها تاثیر می گذارد. ویروس به حق هیچ کس ترحم نمی نماید.    

کرونا ویروس زندگی در زمین را تغییر داد. اما چیزی را که وی تا این اواخر تغییر داده، تغییر نمی کند- گرمای عمومی که دانشمندان آنرا مقصر اصلی میدانند، به همان شکل مضر باقی می ماند.

طبق ارزیابی دانشمندان، اقلیم زمین در مارچ سال 2020 نسبت به سال 1880 بسیار زیاد گرم بود.

آزمایش راکتور هسته‌ای سلاح روز قیامت روسیه
© Sputnik / The Ministry of Defence of the Russian Federation

دیگر اینکه هر قدر آب بحرها گرم شود به همان اندازه امکان طوفان بحری تشدید میابد که در قدم اول کشور امریکا از آن سبب، بشتر از کرونا ویروس خسارهمند می گردد که ممکن در ماه جون آغاز گردد.

گرمی هوا به سرعت صورت می گیرد. می توان گفت که درجه هوا در اروپا بیشتر از 40 سال قبل خواهد بود.

بندهای آب اوکرائین و رومانیا تا سطح نهایی خشک شده است. نصف زراعت فرانسه تا حدی خشک شده که دهقانان زنگ خطر را به صدا آوردند.

خشک سالی آلمان را نیز تهدید می نماید. گر چه رهبری  این کشور سعی می ورزند وحشت زده نشوند، اما خطر را حس می کنند.

خلاصه، امسال-سال ثقیل، سال گرم، با سیلاب، خشکسالی و قحطی خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر