04:58 01 دسمبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

نخست وزیر روسیه از مبتلا شدن به کروناویروس خبر داد .

به گزارش اسپوتنیک، میخائیل میشوستین، نخست وزیر روسیه در تماس ویدیویی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، گفت: "تازه معلوم شد، نتیجه آزمایشاتی که برای کروناویروس دادم، مثبت است".

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به نخست وزیر گفت: "اتفاقی که برای شما افتاد، برای همه می تواند رخ دهد!، برای شما آرزوی صحتمندی دارم".

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از میشوستین نخست وزیر روسیه به خاطر زحمات وی سپاسگزاری کرد و ابراز امیدواری نمود که نخست وزیر بتواند به بهترین شکل در اجرای اقدامات ضد کروناویروس در کشور شرکت کند.

ستاد عملیاتی مقابله با ویروس کرونا در روسیه امروز پنجشنبه اعلام کرد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 106 هزار و 498 نفر رسید.

در مجموع 1073 نفر تاکنون بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

ستاد عملیاتی همچنین افزود که 1333 نفر در همین مدت اخیر بهبود یافته و از مراکز درمانی ترخیص شده اند. بدین ترتیب، شمار کلی بهبود یافتگان به 11 هزار و 619 نفر رسیده است.

به گزارش این ستاد، بیشترین موارد ابتلا طی 24 ساعت گذشته به ترتیب در مسکو با 3 هزار و 93 مورد، حومه مسكو با 793 و سنت پترزبورگ با 336 مورد شناسایی شده است.

قابل یادآوری‌ست که میخائیل میشوستین با استعفای دیمیتری مدودف در ماه جنوری سال روان، از سوی مجلس نمایندگان روسیه رای اعتماد گرفت و نخست وزیر این کشور شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر