18:40 24 سپتمبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سخنگوی رئیس جمهور روسیه در آخرین مصاحبه اش درمورد چگونگی مبتلاشدنش به کرونا ویروس توضیحات داده است.

به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی رئیس جمهور روسیه گفته است که وی از تاریخ ۱ ماه می در خانه بود و چون یکی از همکارانش که با وی تماس داشت، مبتلا به کووید ۱۹ شده بود.

پسکوف خاطر نشان ساخت که در آغاز در او هیچ علایم بیماری دیده نمی‌شد، اما پس از مدتی درجه حرارت بدنش بالا رفت.

به گفته وی، او در سراسر بدنش درد احساس می‌کرد، اما او و همسرش تاتیانا نافکا امیدوار بودند که این دوره را در خانه سپری کنند. اما به مرور زمان، حالت صحی شان وخیم‌تر شد و تصمیم گرفتند به شفاخانه مراجعه کنند.

وی گفت: "خطر در همین است – منتظر ماندن. و زمانی که دانستند که پروسه جدی می‌شود، با درجه بلند حرارت بدن و احساس درد بدن به شفاخانه رفتیم. و خوب شد که رفتیم، زیرا در آنجا توموگرافی کمپیوتری انجام دادند و در کل، به اسرع وقت رسیدیم".

علاوه بر این، سخنگوی پوتین خاطر نشان ساخت که از همه مهم‌تر اینست که لحظه توسعه بیماری را از دست ندهیم.

وی گفت: "حد اقل باید مطمئن شد که تهدیدی برای زندگی وجود ندارد. حالا با این بیماری حتی در خانه تداوی می‌شوند، اگر بیماری یکجانبه باشد".

وی گفت: "این ویروس یک ویروس خونخوار است. با وصفی که به فضل خدا، داکتران تجربه مبارزه با آن را دارند، اما به هر حال، میزان غیرقابل پیش‌بینی با خصوصیات فردی همیشه وجود دارد".

پسکوف افزود که با رئيس جمهور روسیه بیش از یک ماه تماس نداشته است. در حال حاضر معاون سخنگوی رئيس جمهور وظایف پسکوف را به عهده گرفته است.

مرتبط:

پوتین خواهان اقدامات فوری در مبارزه با کرونا شد
پوتین درباره مبارزه با ویروس کرونا: برای هر نوع سناریو آماده باشیم
سخنگوی ولادیمیر پوتین به کرونا مبتلا شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر