10:42 30 سپتمبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 60
ما را در دنبال کنید

کروناویروس می تواند امواج امراض مختلف ساری جنسی را تحریک نماید.

به گزارش اسپوتنیک، پاندمی شناس امریکائی از دانشگاه اموری تراویس سانچز اظهار داشته است که اپیدمی امروزی کروناویروس می تواند تکثر امراض ساری منجمله ایدز را تحریک کند.

این دانشمند امریکائی 1000 مرد را که با دیگر مردان روابط جنسی داشتند مورد مطالعه قرار داد و معلوم شد که نصف از بازپرس شدگان در جریان پاندمی روابط جنسی ایشان کاهش یافته است. بر علاوه چنین معرفت ها نیز کم شده است. این گویندگی از آن می کند که کرونا باعث کاهش تکثر امراض ساری دیگر مانند ایدز گردیده است که از طریق روابط جنسی نقل می گردد.

این ویروس شناس افزود که حد اقل 4 تن اخیر که بازپرسش گردیدند، در این اواخر مشکلات با آزمایش های مربوط به عفونتها روبرو شدند که از طریق روابط جنسی سرایت می نماید. این پرابلم ناشی از مسدود شدن بعضی شفاخانه ها بود که یا این که همه دکتوران مصروف مریضان بیحد کروناویروس بودند.

دانشمند بلاخره به این نتیجه رسید که این اشخاص همجنس گرا بدون در نظر داشت تست نه کروناویروس به روابط جنسی خود ادامه دادند. چنین نگرانی ها مانند "بمب است که آهسته-آهسته انفجار می کند" و می تواند باعث تکثر امراض ساری دیگر از طریق روابط جنسی می گردد. این مساله باید در سطح بالا، بخصوص در امریکا مورد بررسی گردد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر