جهان
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

رهبر کوریای شمالی پس از غیبت دوباره در ویلای خود در سواحل خلیج شرقی کوریای شمالی زندگی می کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نیویورک پست، کیم جونگ اون رهبر کوریای شمالی پس از ناپدیدن شدن دوباره، در ویلای خود در سواحل خلیج شرقی کوریا در آب‌های دریا جاپان در منطقه تفریحی ساحلی شهر ونسان در ولایت کانگوون حضور دارد.

بربنیاد این گزارش، در دو هفته اخیر چندین قایق تفریحی در نزدیکی این محل مشاهده شده است، یکی از کشتی‌های بر اساس تصاویر ماهواره ای در نزدیکی ویلای کیم جونگ ایستاده است. بر همین اساس ممکن رهبر کوریای شمالی در حال حاضر در محل اقامت ساحلی خود باشد و یا به زودی به آنجا خواهد رسید.

این گزارش می افزاید که برخی از رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی بدین باور اند که رهبر کوریای شمالی ممکن است مکان زندگی اش را، شهر ونسان را ترک نکرده و در مراسم افتتاحیه کارخانه کود نیز حضور نداشته است.

در تاریخ 2 ماه می فیلم از مراسم افتتاحیه کارخانه کود در شبکه های اجتماعی ظاهر شد. بر خلاف شایعات در مورد  بیماری او، او در این ویدیو سالم به نظر می‌رسید.

رهبر کوریای شمالی همچنان 15 آپریل در تولد پدر بزرگ اش بنیانگذار کوریای جنوبی "کیم ایل سونگ" نیز حضور نداشت، دلیل غیبت وی، مریضی و شایعاتی در باره مرگ احتمالی اش گفته شده بود. فرض بر این بود که رهبر کوریای شمالی دیگر نمی تواند به تنهای بایستد، به طور عادی قدم بردارد و یا در "حالت خوابیده" قرار دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر