21:24 20 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 00
ما را در دنبال کنید

نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهند که محبوبیت نخست‌وزیر هند طی ماه‌های اخیر افزایش یافته و به 80 یا حتی 90 درصد رسیده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نیویورک تایمز، افزایش محبوبیت نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند در نظرسنجی‌های اخیر نشانگر آن است که کنترول کرونا در هند که با مدیریت او صورت گرفته، رضایت جامعه از این نخست‌وزیر را به دنبال داشته و او را با حمایت بیشتری روبه رو کرده است.

این روزنامه نوشته است، چیزی که روشن است، این است که بسیاری از مردم هند قدردان مودی هستند.

نظرسنجی‌ها حاکی از آنند که بیشتر مردم هند چنین احساسی دارند. شرکت امریکایی «Morning Consult» که نظرسنجی اینترنتی انجام می‌دهد، نتایج نظرسنجی ها درباره محبوبیت مودی را نشانگر عملکرد بهتر او نسبت به دیگر رهبران جهانی دانسته است. محبوبیت مودی اکنون 80 درصد است که آماری بسیار بالاتر نسبت به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا و بسیاری دیگر از رهبران جهانی است.

نظرسنجی دیگری که توسط روزنامه تایمز هند انجام شده، نشان می‌دهد که 93.5 درصد از افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، بر این باورند که مودی مدیریت موثری در کنترول ویروس کرونا داشته است.

کارشناسان اما هشدار داده‌اند که پیامدهای اقتصادی کرونا ممکن است محبوبیت فعلی مودی را به چالش کشیده و آمار حمایت‌ها از او را کاهش دهد. مودی پیشتر نیز شاهد کاهش محبوبیت خود به دلیل مشکلات اقتصادی بوده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر