جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور آمریکا نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان این کشور را «یک زن روانی» خواند.

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به سخنان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که وی یک زن بیمار بوده و مشکلات روانی زیادی دارد.

این در حالی است که «دونالد ترامپ» روز سه‌شنبه گفت که خوردن داروی ضد مالاریای هیدروکسی کلوروکین تصمیم شخصی وی بوده و برای افزایش ایمنی خود از این دارو استفاده می‌کند.

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به اظهارات دونالد ترامپ در خصوص مصرف داروی ضد مالاریا، گفت: با توجه به سن و چاقی ترامپ، او عملا با مصرف این دارو سلامتی اش را به خطر انداخته است.

ترامپ پس از دیدار با شماری از سناتور‌های جمهوری خواه در پاسخ به خبرنگاری که نظر وی را درباره اظهارات «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که ترامپ را فردی با چاقی مفرط توصیف کرده بود، گفت: «من به وی پاسخ نمی‌دهم فکر می‌کنم (پاسخ دادن به وی) اتلاف وقت است. پلوسی یک زن بیمار است وی مشکلات زیادی دارد. مشکلات روانی بسیار زیاد«.

رئیس جمهور آمریکا اخیرا گفته بود که برای مقابله با ویروس  COVID-19 هر روز قرص «هیدروکسی‌کلوروکین» استفاده می‌کند.

ترامپ به خبرنگاران گفت که وی از یک هفته و نیم پیش استفاده از این قرص را آغاز کرد و از زینک هم به عنوان اقدامی پیشگیرانه استفاده می‌کند.

وی در پاسخ به سوالی که چرا از این دارو استفاده می‌کند، گفت که معتقد است این قرص خوب بوده و داستان های خوبی درباره آن شنیده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر